Results for keyword: Automjete

Top keyword related from Google/Bing/Yahoo of Automjete

automjeteautomjeteautomjete
automjeteshautomjetetautomjeteve
automjetet motorbikeautomjetet dhe mjetet te transportitautomjete
automjeteshautomjetetautomjeteve
automjetet motorbikeautomjetet dhe mjetet te transportit

Load more

Top URL related to Automjete

1. Text link: Makina në shitje, Vetura, Makina te përdorura, Automjete

Domain: makina.al

Link: https://makina.al/

Description: Makina.al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave.Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300.000 njoftimeve dhe shpalljeve për makina ne shitje.Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit. Gjeni ofertën e duhur në njoftimet për vetura ne shitje dhe makina ne shitje.. Makina.al ju mundëson të shisni direkt tek ...

2. Text link: Makina ne Shitje| Vetura ne Shitje| Blej Makinë, Shisni Makina

Domain: www.automjeti.com

Link: https://www.automjeti.com/

Description: Gjeni Makina ne Shitje to Perdorura ose te Reja. Automjete te modeleve te fundit, shisni veturen tuaj ose kerkoni Makina dhe Vetura ne shitje ne Shqiperi, Greqi, Kosove.

3. Text link: Automjete - Home | Facebook

Domain: www.facebook.com

Link: https://www.facebook.com/Automjete-424433494396174/

Description: Automjete, Tirana, Albania. 1.3K likes. Kjo faqe eshte krijuar me qellim per te nxjerre makina te ndryshme ne shitje .

4. Text link: Makina të reja dhe të përdorura për shitje në Shqipëri dhe ...

Domain: makina.al

Link: https://makina.al/makina/

Description: Kërkoni automjete në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit. Filtroni shpalljet në bazë të kilometrazhës, vitit dhe lokacionit dhe gjeni vetëm ato që ju përshtaten juve. Gjeni makina më të lira në Makina.al. Shikoni njoftimet për vetura në shitje në Shqipëri dhe Kosovë.

5. Text link: Blej Motoçikleta | Njoftimet për Motor në shitje në MerrJep.al

Domain: www.merrjep.al

Link: https://www.merrjep.al/njoftimet/automjete/motocikleta/shitet

Description: Motorë mbi 50cc të ri dhe të përdorurë në shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjeni motor me çmimet më të arsyeshme. Shikoni njoftime për motor, Skuter, Kros, Sportiv, Touring, Me katër rrota në shitje nga markat më të njohura si Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kawasaki dhe marka të tjera.

6. Text link: Automjetet - Portali Shtetëror i Republikës së Kosovës

Domain: www.rks-gov.net

Link: https://www.rks-gov.net/AL/f52/levizja-dhe-komunikimi/automjetet

Description: Kërkesën për regjistrim të parë të automjetit të importuar duhet bashkangjitur: Librezën origjinale të shtetit prej nga është importuar automjeti, kur kemi importim të automjetit të përdorur, apo dokumente tjera lëshuar prej organeve të shtetit eksportues që në mënyrë të mjaftueshme dhe pa lënë dyshime vërtetojnë prejardhjen e ligjshme të pronësisë në automjet,

7. Text link: Automjete te llojeve te ndryshme ne shitje - MerrJep

Domain: www.merrjep.al

Link: https://www.merrjep.al/njoftimet/automjete/shitet-blihet

Description: Njoftime për Automjete të reja ose të përdorura në shitje në Shqipëri. Gjeni oferta të ndryshme për automjete në shitje në Shqipëri me të gjitha informatat që ju duhen për të bërë zgjedhjen e duhur. MerrJep.al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë.

8. Text link: Automjete në shitje | Shqipëri | MirLir.com

Domain: mirlir.com

Link: https://mirlir.com/shpallje/k-automjete/v-shqiperi/

Description: MirLir.com: Automjete në shitje në Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Automjete në Shqipëri ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire.

9. Text link: Ekonomia e veturave - Instituti GAP

Domain: veturat.institutigap.org

Link: http://veturat.institutigap.org/kalkulator.html

Description: Viti : Për të kalkuluar vjetërsinë e veturës, zgjedhni vitin kur është regjistruar vetura për herë të parë. Vlera e veturës : përcaktohet sipas katalogut të Doganave të Kosovës ose sipas çmimit të blerjes në vendin e origjinës.

10. Text link: 52 mijë e 421 automjete janë aktualisht të paregjistruara në Kosovë

Domain: www.youtube.com

Link: https://www.youtube.com/watch?v=n279FG7LbNQ

Description: 52 mijë e 421 automjete janë aktualisht të paregjistruara në Kosovë ...

Load more (10)