Results for keyword: cena domény

Top keyword related from Google/Bing/Yahoo of cena domény

cena domenicalecena dominicena dominicana

Load more

Top URL related to cena domény

1. Text link: Registrace domény s garancí nejnižší ceny - WEDOS.cz

Domain: www.wedos.cz

Link: https://www.wedos.cz/domeny

Description: Domény jsou jedinečné názvy počítačů a serverů v Internetu, pod kterými se skrývá jejich číselná hodnota (IP adresa), přes kterou počítače komunikují. Doména je pro člověka lépe zapamatovatelný název číselného pojmenování. TLD (Top Level Domain) – doména nejvyšší úrovně. Doména uvedená na konci doménového názvu.

2. Text link: Cena domény - .CZ, mezinárodní, evropská :: Domény.cz

Domain: domeny.cz

Link: https://domeny.cz/cenik-domen/

Description: Cena obnovy je za standardní cenu. ... Pokud dojde k objednání takovéto domény, neprodleně objednavatele informujeme na kontaktní e-mailovou adresu a pokud již byla doména zaplacena, vracíme platbu v plné výši. Kategorie: Registrace domény. Ověření dostupnosti;

3. Text link: Ceník domén | Webnode.cz

Domain: www.webnode.cz

Link: https://www.webnode.cz/domeny-cenik/

Description: Kupon můžete využít po dobu 45 dní od vaší objednávky. Při objednávce domény poté můžete zakoupit vícero domén najednou či přidat anonymní registraci domény. Po zadání čísla kuponu se vám odečte cena za jednu z domén a doplatíte pouze rozdíl.

4. Text link: Cena domény - .SK, medzinárodná, európska :: Domény.sk

Domain: www.domeny.sk

Link: https://www.domeny.sk/cennik-domen/

Description: Pôvodná cena 13,10 €, akciová cena na prvý rok 5,80 € bez DPH + Moje stránky Start na rok ZADARMO; K neobmedzenému hostingu na 1. rok registrácia .SK domény ZADARMO. Doména .FUN v akcii, pôvodná cena 22,10 € teraz 1,90 € bez DPH / rok. Cena obnovy je za štandardnú cenu.

5. Text link: Ceník českých i mezinárodních domén | Active24

Domain: www.active24.cz

Link: https://www.active24.cz/domeny/informace-a-cenik

Description: Akce 210 Kč Akční cena se vztahuje na první rok registrace .SK domény. Další roky jsou zpoplatněny násobkem ceny obnovy. 254,10 Kč s DPH 389 Kč 470,69 Kč s DPH

6. Text link: Domény – dostupnost, převod, ceník :: Domény.cz

Domain: domeny.cz

Link: https://domeny.cz/

Description: Registrace domén .CZ a veškeré další služby pro domény - webhosting,trubo hosting, websesurity, e-mail, e-shop a redakční systémy

7. Text link: Ceny domén | FORPSI.COM

Domain: www.forpsi.com

Link: https://www.forpsi.com/domain/pricelist/

Description: Podívejte se na ceník domén, které nabízí FORPSI. Nízké ceny volných domén .cz, .com a dalších gTLD. Snadný převod domén od jiného registrátora.

8. Text link: Registrace domény již od 49 Kč u největšího registrátora ...

Domain: www.forpsi.com

Link: https://www.forpsi.com/domain/

Description: Zaregistrujte si doménu u FORPSI - největšího registrátora domén na českém trhu. Nabízíme nízké ceny domén .cz, .com a dalších. Domény u nás najdete již od 49 Kč na rok. Jedny z nejlevnějších domén na českém trhu. Ať už potřebujete doménu pro firmu, podnikání, eshop či na psaní blogu.

9. Text link: Domény, overenie a registrácia domén od 3,95 € :: Websupport

Domain: www.websupport.sk

Link: https://www.websupport.sk/domeny

Description: Cena predlženia .sk domény je 12.50 Eur bez DPH (15.00 Eur s DPH). Cena predlženia .online domény je 29.95 Eur bez DPH (35.94 Eur s DPH). Pre načítanie webových stránok na .app, .page, .dev doméne je vo väčšine prehliadačov vyžadované HTTPS a SSL certifikát.

10. Text link: Domény za najnižšie ceny - WEDOS.sk

Domain: www.wedos.sk

Link: https://www.wedos.sk/domeny

Description: Koncová cena - žiadne skryté poplatky, bez nutnosti využiť webhosting; IDN domény (domény s diakritikou) Úplná automatizácia - registrácia, zmeny, zmeny DNS; Upozornenie na expiráciu e-mailom u domény (a pomocou PUSH notifikácie - testovacia prevádzka)

Load more (10)