Results for keyword: cena zboża

Top keyword related from Google/Bing/Yahoo of cena zboża

cena zboza podlaskie

Load more

Top URL related to cena zboża

1. Text link: Zboża - ceny zbóż: pszenica, żyto, kukurydza - Farmer.pl

Domain: www.farmer.pl

Link: https://www.farmer.pl/agroskop/zboza/

Description: Ceny tygodnia Kontrakty terminowe Zboża Wieprzowina Wołowina Waluty Analizy i komentarze. Cena pszenicy oscyluje wokół 1000 zł/t. Nawet 1020 zł za tonę pszenicy na Giełdowym Rynku Rolnym. Cena mleka w skupie najwyższa od 3 lat.

2. Text link: Cena skupu pszenicy, żyta, jęczmienia, owsa - ceny zbóż ...

Domain: www.cenyrolnicze.pl

Link: https://www.cenyrolnicze.pl/zboza-oleiste-straczkowe/zboza-konsumpcyjne

Description: Zboża konsumpcyjne, cena pszenicy, żyto, jęczmień, owies – aktualne ceny skupu zbóż Notowania cen skupu zbóż konsumpcyjnych portalu CenyRolnicze.pl to największa baza aktualizowanych na bieżąco cen pszenicy, żyta, jęczmienia browarnianego czy owsa w Polsce.

3. Text link: Zboża ceny, raporty cen zbóż w Polsce, najważniejsze ...

Domain: www.cenyrolnicze.pl

Link: https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/rynki-rolne/zboza

Description: Rosną ceny zbóż i rzepaku. Redakcja. 11 styczeń 2021. W piątek za rzepak ze zbiorów 2020 r. oferowano w kraju cenę 1850-1900 zł/t netto (w zależności od rejonu). Dużym powodzeniem cieszyły się też umowy na dostawę rzepaku ze zbiorów 2021 w cenie 1730-1770 zł/t netto.

4. Text link: Cena zboża - skup zboża - sprzedam zboże - kupię zboże

Domain: agro-market24.pl

Link: https://agro-market24.pl/zboza-gielda-cena-kupie-sprzedam-24

Description: zboża. Zboża – grupa roślin uprawnych wykorzystywane do celów konsumpcyjnych i przemysłowych. Skup zboża ma na celu przygotowanie większej partii w celu sprzedania za granicę. Ze względu na różne odmiany, cena zboża różni się w zależności od rodzaju. Na giełdzie rolnej możesz znaleźć ogłoszenia kupię zboże.

5. Text link: Rolpetrol | Zboża, aktualne ceny zbóż

Domain: www.rolpetrol.com.pl

Link: http://www.rolpetrol.com.pl/

Description: Zboża w górę 18 stycznia 2021. Pszenica konsumpcyjna wyraźnie pnie się w górę, zarówno na paryskiej giełdzie Matif, jak i w kraju. Cena w portach przebiła już 1000 złotych za tonę. Ale na wartości zyskują także inne zboża. Na krajowe wzrosty stawek wpływa trend zagranicznych giełd, słabe notowania złotego oraz wciąż rosnący popyt.

6. Text link: Rynki rolne — Zboża - portal topagrar.pl

Domain: www.topagrar.pl

Link: https://www.topagrar.pl/notowania/zboza/

Description: Średnia cena wynosi 651 zł/t netto, a aktualne ceny skupu wahają się aż od 560 do 710 zł/t. Najczęściej oferowane poziomy to 620–690 zł/t. Na eksport pszenżyto poszło trochę do góry i kosztuje 745–760 zł/t. Żyto znów drożeje, choć w tym tygodniu ruch cenowy jest bardzo nieznaczny.

7. Text link: CENY ZBÓŻ Oferty Rolnicze 2019 online

Domain: gielda-rolna.com

Link: https://gielda-rolna.com/ogloszenia/rolnicze/41/zboza

Description: Ceny kukurydzy gwałtownie rosną, dzięki rosnącej liczbie transakcji. Nadwyżki w produkcji tego zboża odnotowywane są USA i UE, natomiast w Brazylii i Chinach – kraju, który jest największym producentem na świecie, zauważalne są spadki ceny zbóż. Warto dodać, że na konsumpcji zbóż ich zużycie się nie kończy.

8. Text link: Jakie ceny zbóż w skupach? - Zboża

Domain: www.farmer.pl

Link: https://www.farmer.pl/produkcja-roslinna/zboza/jakie-ceny-zboz-w-skupach,94106.html

Description: Ceny tygodnia Kontrakty terminowe Zboża Wieprzowina Wołowina Waluty Analizy i komentarze. Cena pszenicy oscyluje wokół 1000 zł/t. Nawet 1020 zł za tonę pszenicy na Giełdowym Rynku Rolnym. Cena mleka w skupie najwyższa od 3 lat.

9. Text link: MATIF - notowania cen - Agrolok.pl

Domain: www.agrolok.pl

Link: https://www.agrolok.pl/notowania/zboza-na-gieldzie-matif.htm

Description: Ceny podane są w euro za 1 tone. Na giełdzie MATIF handluje się kontraktami min. 50 ton. Na giełdzie kupuje lub sprzedaje się kontrakty, a nie fizycznie zboże. Aby wycenić zboże w Polsce do ceny z giełdy dodaje się lub odejmuje tzw. premie. Premia zawiera koszty transportu, koszty przeładunku, składowania, ubezpieczenia itp.

10. Text link: Pszenica - notowania cen - Agrolok.pl

Domain: www.agrolok.pl

Link: https://www.agrolok.pl/notowania/notowania-cen-pszenicy.htm

Description: Ceny skupu ZUBR (Zakład Uszlachetniania Białka Roślinnego), 87-340 Osiek. Dane z dnia 21-01-2021 ceny netto loco ZUBR Osiek (87-340) - dostawa Sprzedającego. Soja. 1950 zł . Rzepak. 1930 zł .

Load more (10)