Results for keyword: elektronika cenajakość

Top keyword related from Google/Bing/Yahoo of elektronika cenajakość

Load more

Top URL related to elektronika cenajakość

1. Text link: Rizikové e-shopy – COI

Domain: www.coi.cz

Link: https://www.coi.cz/pro-spotrebitele/rizikove-e-shopy/

Description: Opuštěnou doménu koupil neznámý subjekt. Název domény neodpovídá nabízenému zboží, tím je především elektronika. Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva.

2. Text link: I letos vsadily e-shopy na nekalé praktiky: Skutečné slevy ...

Domain: www.kupi.cz

Link: https://www.kupi.cz/magazin/clanek/11296-i-letos-vsadily-e-shopy-na-nekale-praktiky-skutecne-slevy-na-black-friday-se-pohybovaly-kolem-20

Description: Slevy až 70 či 80 % jsou u nás během Black Friday poměrně běžné (v případě některých prodejců i několikrát do roka). Ne vždy jsou ovšem reálné. Jak totiž odhalily srovnávače cen, skutečná výše slevy je často mnohem nižší. Které e-shopy to na zákazníky zkusily i letos a jaké tržby jim největší nákupní svátek v roce 2020 přinesl?

3. Text link: DATART | VIP zákazníci

Domain: www.datart.cz

Link: https://www.datart.cz/vip

Description: Výborná cena jako zákazníkovi VIP, rychlost dodání, super přepravní služba Toptrans. Pokud si nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat 225 991 000 . Úplná pravidla VIP programu naleznete zde .

4. Text link: HECO Victa Prime 202 Espresso - Luxusní-elektronika.cz

Domain: www.l-e.cz

Link: https://www.l-e.cz/heco-victa-prime-202-espresso

Description: Rozumná cena jako bonus. Set Victa Prime 202 nalezne dozajista široké využití, coby jedno z ozvučovacích těles. Dokáže zaujmout odpovídajícím naléhavým zvukem a stejně tak i neotřelým, unikátním vzhledem, při čemž poměr kvality k ceně je více než skvělý.

5. Text link: Test elektrických topení 2020 ∗ Jak vybrat to nejlepší ...

Domain: cenovyradar.cz

Link: https://cenovyradar.cz/recenze/elektricke-topeni

Description: Obrovská pořizovací cena: Jako náhrada ústředního topení s výraznějšími pořizovacími náklady: Krb: Sálavé teplo doprovázeno imitací plamene vytvářenou žárovkou: Zajímavý vzhled, romantický charakter krbu, dostatečná intenzita tepla

6. Text link: Fritovací hrnce: 10 NEJ fritéz | Jak vybrat + Test (2021)

Domain: www.testino.cz

Link: https://www.testino.cz/fritovaci-hrnce

Description: Fritovací hrnec a jeho cena. Jako vždy si tedy rozdělíme v poslední kapitole fritovací hrnce do třech cenových kategorií a představíme si co od jak lze očekávat. Cena fritovacího hrnce do 1 000 Kč. Tyto hrnce disponují nižším výkonem a tak je třeba se smířit s tím, že samotný ohřev oleje trvá déle.

7. Text link: Elektrokolo - cvut.cz

Domain: www1.fs.cvut.cz

Link: http://www1.fs.cvut.cz/stretech/2014/sbornik_2014/susice_uher_elektrokolo.pdf

Description: Výhodou našeho elektrokola je jeho nízká cena. Jako základ jsme použili starý rám, který jsme rozřezali a následně vyztužili uhlíkovými trubkami, které činí majoritní část ceny našeho modelu. ... Přestože elektronika je ve fázi testování, dosavadní výsledky jsou velmi uspokojivé. Title: Stretech2014-pdf

8. Text link: Test 13 Elektrických Kráječů 2021 - jak vybírat ...

Domain: cestakbydleni.cz

Link: https://cestakbydleni.cz/kuchynske-elektricke-krajece/

Description: Elektrický kráječ patří k velmi oblíbeným kuchyňským pomocníkem hlavně pro ty z nás, kteří si práci rádi usnadňují. Tento domácí spotřebič vám ušetří čas i vynaloženou energii a navíc se postará o to, aby byly kousky potravin nakrájené precizní, přesně a na stejnou tloušťku. Dnešní moderní kuchyňské elektrické kráječe jsou schopné krájet s ...

9. Text link: Sněhové řetězy: 10 NEJ řetězů | Jak vybrat, Test (2021)

Domain: www.testino.cz

Link: https://www.testino.cz/snehove-retezy

Description: Sněhové řetězy na kola 2021. Porovnání. Jak vybrat sněhové řetězy Recenze a test TOP 10 produktů 99% lidí si ZDE řetězy vybere!

10. Text link: Nová zrcadlovka je „nejuniverzálnější“ od Canonu, má ...

Domain: www.idnes.cz

Link: https://www.idnes.cz/technet/audio-foto-video/canon-eos-5d-markiv.A160826_142855_tec_foto_pka

Description: Profesionální digitální zrcadlovka Canon EOS 5D má novou verzi Mark IV. Prakticky všechny parametry doznaly dílčích vylepšení. Novinkou je zabudované bezdrátové připojení pro přenos fotek i ovládání fotoaparátu a nová technologie dvojitých pixelů, která umožňuje netradiční editaci v postprodukci.

Load more (10)