Results for keyword: idejos boso dienai

Top keyword related from Google/Bing/Yahoo of idejos boso dienai

idejos boso dienai

Load more

Top URL related to idejos boso dienai

1. Text link: BOSO DIENOS DOVANOS | dovanusalis.lt

Domain: dovanusalis.lt

Link: https://dovanusalis.lt/dovanos-vadovui-bosui

Description: Boso diena (Spalio 16 dieną) populiari ne tik Amerikoje, tačiau ir Lietuvoje.Atėjo laikas padėkoti ir įvertinti savo vadovų darbą. Kategorijoje BOSO dienos dovanos rasite originalias ir linksmas dovanas boso dienai. Galbūt jūsų bosas ar bosė yra tokie nerealūs, kad mielai vaikščiotų su marškinėliais „Labai geras bosas“ arba „Auksinė bosė“?

2. Text link: Dovana bosui | Boso dienos dovanos ir dovanų idėjos iš Breto

Domain: breto.lt

Link: https://www.breto.lt/parduotuve/boso-dienos-dovanos/

Description: Artėja Tarptautinė Boso diena, boso gimtadienis ar šiaip svarbi šventė ir jums reikia dovanos? Nustebinkite išskirtine ir unikalia dovana iš Breto. Kokybiškos ir solidžios dovanų idėjos, kad išrinkta dovana bosui būtų įvertinta. Visos Boso dienos dovanos vienoje vietoje, o jas galite užsisakyti internetu.

3. Text link: Boso diena: ką lietuviai dovanoja savo vadovams? - DELFI ...

Domain: delfi.lt

Link: https://www.delfi.lt/gyvenimas/psichologija/boso-diena-ka-lietuviai-dovanoja-savo-vadovams.d?id=63034398

Description: DELFI - JAV gimusi Boso dienos idėja pastaraisiais metais sparčiai populiarėja ir Lietuvos organizacijose - pabrėžia dovanų pardavėjai. Kasmet prieš spalio 16 d., kai minima Boso diena, verslininkai fiksuoja intensyvesnę prekybą dovanomis ir iki trečdalio išaugantį verslo dovanų pardavimą.

4. Text link: 5 populiariausios dovanos vadovui Boso dienos proga ...

Domain: delfi.lt

Link: https://www.delfi.lt/gyvenimas/psichologija/5-populiariausios-dovanos-vadovui-boso-dienos-proga.d?id=69217074

Description: DELFI - Jau ne pirmus metus Lietuvoje tapo įprasta švęsti iš amerikietiškosios kultūros atėjusią Tarptautinę Boso dieną. Vadovams skirta šventė visame pasaulyje minima spalio 16 dieną. Čia, mūsų šalyje Boso dieną tapo įprasta minėti savo vadovui įteikiant nedidelę simbolišką dovaną, nors dažnai komandos darbuotojai į dovaną investuoja ir daugiau laiko bei fantazijos.

5. Text link: Dovanu Boso dienai Idejos - dovanuidejos.lt

Domain: dovanuidejos.lt

Link: https://www.dovanuidejos.lt/pagal-proga/boso-dienai.html

Description: Naršydami "Dovanų idėjos" el. parduotuvę, Jūs sutinkate, kad mes naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau infomacijos rasite mūsų Privatumo politikos puslapyje.Kad patvirtintumėte, prašome paspausti žemiau esantį mygtuką Sutinku.

6. Text link: Dovana Bosui | Boso diena | Dovana Bosei | gravideja.lt

Domain: gravideja.lt

Link: https://www.gravideja.lt/dovanu-idejos/boso-dienos-dovanos/

Description: Siekdami boso malonės ir kuo geresnės atmosferos darbe, pavaldiniai neretai boso širdį suminkštinti siekia subtiliomis dovanomis. Kad dovanos atliktų savo darbą, mes jas siūlome parinkti itin atsakingai, o mūsų specialistai bosui siūlo dovanoti: nuotaikingas BOSO taisykles, dekoruotą atminties laikmeną, graviruotą bloknotą, laikrodį ar vardinę drabužių pakabą, taip pat ...

7. Text link: Boso diena | Dovanos bosui | Dovana bosei | Dovana bosui

Domain: tarpgeliu.lt

Link: https://www.tarpgeliu.lt/lt/dovanos/boso.html

Description: Boso dovanos Kaip gerai, kad kažkas į mūsų šalį per beribį, bekraštį vandenyną „parskraidino“ dar vieną smagią idėją kartą metuose pagerbti Bosą (Amerikoje Boso diena švenčiama jau daugiau nei penkias dešimtis metų) – kuo daugiau švenčių, tuo smagiau gyventi!

8. Text link: BOSO DIENOS DOVANOS virš 390 modelių | Varle.lt

Domain: varle.lt

Link: https://www.varle.lt/boso-dienos-dovanos/

Description: Čia, mūsų šalyje Boso diena tapo įprasta minėti savo vadovui įteikiant nedidelę simbolišką dovaną, nors dažnai komandos darbuotojai į dovaną investuoja ir daugiau laiko bei fantazijos. Boso diena – viena TOP 5 švenčių metuose pagal populiarumą ir dovanų pirkimą. Ši šventė prilygsta Valentino dienai, Tėvo ar Mamos dienai.

Load more