Results for keyword: kampus hybernska

Top keyword related from Google/Bing/Yahoo of kampus hybernska

kampus hybernska

Load more

Top URL related to kampus hybernska

1. Text link: Kampus Hybernská

Domain: www.kampushybernska.cz

Link: http://www.kampushybernska.cz/

Description: To, čím je přírodovědecké fakultě vlastní zoo, čím je lékařské fakultě fakultní klinika, tím je tento prostor humanitním oborům. Vlastně poprvé – takže ještě nemá jméno. Ledaže kampus už není uzavřená pevnost na předměstí, ale srdce a oči města.

2. Text link: Program : Kampus Hybernská

Domain: www.kampushybernska.cz

Link: https://www.kampushybernska.cz/program/

Description: To, čím je přírodovědecké fakultě vlastní zoo, čím je lékařské fakultě fakultní klinika, tím je tento prostor humanitním oborům. Vlastně poprvé – takže ještě nemá jméno. Ledaže kampus už není uzavřená pevnost na předměstí, ale srdce a oči města.

3. Text link: Kampus Hybernská | Filozofická fakulta Univerzity Karlovy

Domain: www.ff.cuni.cz

Link: https://www.ff.cuni.cz/fakulta/kampus-hybernska/

Description: Kampus Hybernská je společný projekt Magistrátu hlavního města Prahy a Univerzity Karlovy, který si klade za cíl propojit širší veřejnost a pražské kulturní projekty s aktivitami univerzity a zejména pražské Filozofické fakulty. Dům číslo 4 v ulici Hybernská byl po více než deset let prázdný a zcela nevyužívaný, to se ovšem v dubnu roku 2017 podařilo změnit a v ...

4. Text link: Kampus Hybernská – Wikipedie

Domain: cs.wikipedia.org

Link: https://cs.wikipedia.org/wiki/Kampus_Hybernsk%C3%A1

Description: Kampus Hybernská je společný projekt Magistrátu hlavního města Prahy a Filozofické fakulty Univerzity Karlovy.Dům se nachází v Hybernské ulici č. 4 a první zde pořádanou akcí byl v dubnu 2017 Týden diverzity, který propojoval širší veřejnost s aktivitami Karlovy univerzity, zejména její Filozofické fakulty. Předtím byl objekt více než 10 let prázdný a nevyužívaný.

5. Text link: Kampus Hybernská: A budding cultural arts center in the ...

Domain: praguemonitor.com

Link: http://praguemonitor.com/2020/07/27/kampus-hybernsk%C3%A1-budding-cultural-arts-center-heart-prague

Description: Prague’s hidden archways and passages often lead to unexpected destinations. The unassuming facade of Kampus Hybernská, a joint venture of Charles University’s Faculty of Arts and Prague City Hall, is no exception.. Stepping into its spacious courtyard, one can feel the campus’ artistic ethos immediately: painted murals, hanging string lights, and a towering art installation made ...

6. Text link: Campus Hybernská - Prague.eu

Domain: www.prague.eu

Link: https://www.prague.eu/en/object/places/3063/campus-hybernska

Description: Campus Hybernská. Prague’s art campus, simply without equal. This project, jointly run by Charles University and Prague City Council aims to connect the public with the university’s activities.

7. Text link: Kampus Hybernská - Prague.eu

Domain: www.prague.eu

Link: https://www.prague.eu/cs/objekt/mista/3063/kampus-hybernska

Description: Kampus Hybernská. Umělecký kampus, který nemá v Praze obdoby. Společný projekt Univerzity Karlovy a Magistrátu hl. m. Prahy má za cíl propojit veřejnost s aktivitami univerzity. Jako na běžícím pásu se tu pořádají výstavy, rozmanité gastro akce, festivaly, burzy cizojazyčných nakladatelství a další pestré meetingy.

8. Text link: Dočasná pracovní zóna | Kampus Hybernska. Hybernská 4 ...

Domain: www.d-zona.cz

Link: https://www.d-zona.cz/

Description: Berger offers a master-class in how to interpret images through a historical materialist lens. Famously, he did so in an extremely accessible, enjoyable way; for Berger, being able to expose the ideologies and the history of class struggles which shape ideology was a practical tool, and one that had to be available to the masses if it is to serve them.

9. Text link: Ze zavřených galerií: NO - GO v Kampusu Hybernská se ...

Domain: www.novinky.cz

Link: https://www.novinky.cz/kultura/clanek/ze-zavrenych-galerii-no-go-v-kampusu-hybernska-se-nejspis-navstevniku-nedocka-40348909

Description: Deník Právo ve svém nepravidelném seriálu článků nahlíží do zavřených galerií, v nichž nainstalované výstavy čekají na okamžik, kdy se zmírní vládní protikoronavirová opatření a budou na ně moci přijít návštěvníci.

10. Text link: Hybernská – Wikipedie

Domain: cs.wikipedia.org

Link: https://cs.wikipedia.org/wiki/Hybernsk%C3%A1

Description: Hybernská ulice na Novém Městě v Praze spojuje křižovatku ulic Na příkopě, Senovážná a Náměstí Republiky s křižovatkou ulic U Bulhara, Wilsonova, Husitská a Seifertova (původně, po založení Nového Města, s Horskou branou stojící v těchto místech).. Na Hybernské ulici má sídlo nejstarší pražské nádraží – Masarykovo postavené v letech 1844-45.

Load more (10)