Results for keyword: lajmet

Top keyword related from Google/Bing/Yahoo of lajmet

lajmetlajmet e funditlajmet e fundit shqip
lajmet nga botalajmet e sotmelajmet sot
lajmet sotlajmet e funditlajmet e fundit nga sporti
lajmet

Load more

Top URL related to lajmet

1. Text link: Lajmet e fundit në Kosovë, Shqipëri, Maqedoni dhe botë ...

Domain: www.gazetaexpress.com

Link: https://www.gazetaexpress.com/lajme/

Description: Lexoni lajmet e fundit shqip nga Kosova dhe Rajoni në kohë reale të sjellura nga gazetarët tanë në terren. Lajmi i fundit lexohet vetem tek Gazeta Express.

2. Text link: Top Channel TV Albania - Lajmet e fundit minute pas minute ...

Domain: www.top-channel.tv

Link: http://www.top-channel.tv/

Description: Eugenie Bouchard, ditët e fundit e shtoi dozën e simpatisë në sytë e njerëzve. Pas fotove provokative të publikuara për “Sports Illustrated”, tenistja kanadeze u shfaq në rrjetet sociale me një tjetër foto: atë me John Goerhke, tifozin fatlum të “New England Patriots”, që fitoi bastin me Bouchard.

3. Text link: Lajmet e fundit Shqip - Telegrafi

Domain: telegrafi.com

Link: https://telegrafi.com/lajme/

Description: Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Ekonomia, Sporti, ShowBizi, Mjekësia dhe Teknologjia.

4. Text link: Lajmet e fundit - Telegrafi

Domain: telegrafi.com

Link: https://telegrafi.com/

Description: Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji.

5. Text link: LAJMET QENDRORE 26.01.2020

Domain: www.youtube.com

Link: https://www.youtube.com/watch?v=yGU-7_zd6Pg

Description: U njohën në Facebook, takohen në studio për herë të parë - Dua të të bëj të lumtur, 15 Shkurt 2020 - Duration: 30:21. Top Channel Albania 1,455,040 views

6. Text link: Bota Sot

Domain: www.botasot.info

Link: https://www.botasot.info/

Description: Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online

7. Text link: Lajmet e Fundit Shqip nga Kosova, Shqipëria, Rajoni dhe ...

Domain: insajderi.com

Link: https://insajderi.com/lajme/

Description: Lajmet e fundit Aktuale/ Abuzimi, keqpërdorimi, shantazhimi dhe manipulimi i Kajtazit dhe Ollurit po vërtetohet përditë Aktuale/ GJK-ja e shpall jokushtetues vendimin e MSH-së për shpalljen e Prizrenit “zonë karantinë”

8. Text link: Gazeta Panorama ONLINE | lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme

Domain: www.panorama.com.al

Link: http://www.panorama.com.al/

Description: Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali ...

9. Text link: Lajme – Klan Kosova

Domain: klankosova.tv

Link: https://klankosova.tv/lajme/

Description: Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, ka thënë se mund të konsiderohet fitore fakti që sot është shëruar pacienti i fundit nga koronavirusi në këtë komunë. “Të gjithë duhet t’i falënderojmë për këtë sukses. Ka qenë një fitore ose përpjekje kolektive pasi kam parë shpirtin solidar të qytetarëve të Vushtrrisë”. Tahiri në Edicionin Special […]

10. Text link: Lajme – Lajmi.net

Domain: lajmi.net

Link: https://lajmi.net/lajme/

Description: Deputetja e PDK-së, Besa Ismaili duke iu referuar Tomë Gashit si “Avokati i “heshtur” i Lëvizjes Vetëvendosje ka thënë se ai nuk është duke u ndalur nga ushtrimi i dhunës, si në aspektin psiqik, ashtu edhe në atë fizik.

Load more (10)