Results for keyword: lajmet sot

Top keyword related from Google/Bing/Yahoo of lajmet sot

lajmetlajmet e funditlajmet e fundit shqip
lajmet nga botalajmet e sotmelajmet sot
lajmet sotlajmet e funditlajmet e fundit nga sporti
lajmet

Load more

Top URL related to lajmet sot

1. Text link: Top Channel TV Albania - Lajmet e fundit minute pas minute ...

Domain: www.top-channel.tv

Link: http://www.top-channel.tv/

Description: Eugenie Bouchard, ditët e fundit e shtoi dozën e simpatisë në sytë e njerëzve. Pas fotove provokative të publikuara për “Sports Illustrated”, tenistja kanadeze u shfaq në rrjetet sociale me një tjetër foto: atë me John Goerhke, tifozin fatlum të “New England Patriots”, që fitoi bastin me Bouchard.

2. Text link: Lajme - Bota Sot

Domain: www.botasot.info

Link: https://www.botasot.info/lajme/

Description: Lajmi i mirë: Asnjë i infektuar me koronavirus sot në Kosovë – Arben Vitia ka një thirrje për qytetarët. Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, përmes një shkrimi në Facebook, njofton se sot u realizuan 138 testime të qytetarëve tanë, ndërsa, rezultati që morën është 0 raste pozitive. Vitia thotë se forca e madhe e ...

3. Text link: Lajmet e fundit - Zëri

Domain: zeri.info

Link: https://zeri.info/

Description: Sot, 15 vjet nga finalja e jashtëzakonshme e Ligës së Kampionëve mes Liverpoolit dhe Milanit në Stamboll Sport May 25, 2020. Lojtarët në Itali nuk duan të luajnë në orën 16:30 Sport May 25, 2020. Van Persie zgjedh mes Fergusonit dhe Wengerit

4. Text link: Lajmet 20:00 - 21.02.2020 - Klan Kosova

Domain: www.youtube.com

Link: https://www.youtube.com/watch?v=CLISsBBUj4s

Description: Dyshohet se s'ishte motra ajo që i vrau të gjithë familjarët në Gjilan- 18.02.2020 - Klan Kosova - Duration: 3:11. KlanKosova 183,484 views

5. Text link: Sot News

Domain: sot.com.al

Link: https://sot.com.al/

Description: Sot.com.al është një media online, që ka për qëllim informimin e paanshëm duke vënë profesionalizmin në plan të parë. Ky portal informativ është një alternativë e re që rreket të krijojë nje hapësirë sa më të lirë për gazetarinë e vërtetë.

6. Text link: Lajmet e fundit Shqip - Telegrafi

Domain: telegrafi.com

Link: https://telegrafi.com/lajme/

Description: Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji.

7. Text link: LAJMET SOT

Domain: www.youtube.com

Link: https://www.youtube.com/watch?v=Ws_z9P0ebGU

Description: Edicioni Informativ 14 Maj 2020. This video is unavailable. Watch Queue Queue

8. Text link: Lajmi i Fundit | Përcjellim lajmet e fundit në kohë reale

Domain: lajmifundit.al

Link: https://lajmifundit.al/

Description: Bundesliga rikthehet sot me sfida të “nxehta” Lajmifundit.al është media shqiptare e pavarur me autorë një grup gazetarësh te perkushtuar per te percjelle Lajmet e Fundit nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, tashme prej 11 vitesh, nga qershori 2009.

9. Text link: Lajme - Kosova Sot

Domain: www.kosova-sot.info

Link: https://www.kosova-sot.info/lajme/

Description: Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi...

10. Text link: Top Channel Albania - YouTube

Domain: m.youtube.com

Link: https://m.youtube.com/user/TopChannelAlbania

Description: Fiks Fare is a criticizing and problem-raising show in Top Channel TV, one of the largest TV stations in Albanian TV broadcasting, co-hosted by Saimir Kodra and Gent Pjetri known as The doctor (Albanian: Doktori).

Load more (10)