Results for keyword: lajmi fundit sot

Top keyword related from Google/Bing/Yahoo of lajmi fundit sot

bota sot lajmi funditlajmi fundit sotlajmi i fundit sot
lajmi i fundit lajmet sotlajmi fundit sport

Load more

Top URL related to lajmi fundit sot

1. Text link: Lajmi i fundit - lajmi fundit - lajmi i fundit

Domain: www.lajmifundit.al

Link: https://www.lajmifundit.al/

Description: Lajmi i Fundit, lajme shqip. Keshilltari i Ilir Metes tregon cfare permbajne videot per Dvoranin. Këshilltari i Presidentit të Republikës, Bledar Dervishi i ftuar në emisionin “Tempora” në RTV Ora tregoi në se çfarë përmbajnë video audiot, që disponon Presidenti i Republikës për kreun e KED, Ardian Dvorani.

2. Text link: Lajme - Syri | Lajmi i fundit

Domain: www.syri.net

Link: https://www.syri.net/lajme/

Description: SYRI.net është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit. Në SYRI.net do të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë, investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër.

3. Text link: Lajme – Lajmi.net

Domain: lajmi.net

Link: https://lajmi.net/lajme/

Description: This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.

4. Text link: Top Channel TV Albania - Lajmet e fundit minute pas minute ...

Domain: www.top-channel.tv

Link: http://www.top-channel.tv/

Description: Eugenie Bouchard, ditët e fundit e shtoi dozën e simpatisë në sytë e njerëzve. Pas fotove provokative të publikuara për “Sports Illustrated”, tenistja kanadeze u shfaq në rrjetet sociale me një tjetër foto: atë me John Goerhke, tifozin fatlum të “New England Patriots”, që fitoi bastin me Bouchard.

5. Text link: e Fundit - Shekulli

Domain: shekulli.com.al

Link: http://shekulli.com.al/efundit/

Description: Informacion, analiza, foto, video; në faqen e gazetës SHEKULLI do të informoheni në kohë reale për zhvillimet më të fundit nga vendi, rajoni dhe bota.

6. Text link: Lajmet e fundit nga Rajoni dhe Bota - Telegrafi

Domain: telegrafi.com

Link: https://telegrafi.com/category/lajme/bote/

Description: Telegrafi ju sjell në kohë reale lajmet e fundit shqip nga Rajoni dhe Bota. Telegrafi ju sjell në kohë reale lajmet e fundit shqip nga Rajoni dhe Bota. Lajme.

7. Text link: Lajmet e fundit nga Kosova - Gazeta Express

Domain: www.gazetaexpress.com

Link: https://www.gazetaexpress.com/lajme/

Description: Lexoni lajmet e fundit shqip nga Kosova dhe Rajoni në kohë reale të sjellura nga gazetarët tanë në terren. Lajmi i fundit lexohet vetem tek Gazeta Express.

8. Text link: Lajmet e fundit Archives - Balkanweb.com - News24

Domain: balkanweb.com

Link: https://balkanweb.com/kategoria/lajmet-e-fundit/

Description: Lajmet e fundit Vrasja e gazetares në Maltë, arrestohet biznesmeni i njohur, emri iu përdor në investigimet e saj Policia e Maltës arrestoi një nga biznesmenët më të shquar të vendit në lidhje me një hetim mbi vrasjen e gazetarës së njohur Daphne Caruana Galizia, raporton agjencia e lajmeve reuters.

9. Text link: Gazeta Panorama Versioni ONLINE, lajmet e fundit, lajmi i ...

Domain: www.panorama.com.al

Link: http://www.panorama.com.al/

Description: Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali mediatik me i vizituari ne ...

10. Text link: Kryesore - Panorama

Domain: www.panorama.com.al

Link: http://www.panorama.com.al/category/lajmi-i-fundit/

Description: Mediat italiane shkruajnë sot se mbrëmjen e... “Vuri në diskutim dekretin për 30 qershorin e u tregoi gishtin shqiptarëve”- OSBE reagon pasi Presidenti Meta shpalli ‘non grata’ Borchardt. Nov 19, 2019 ... gruaja tregon si ia vranë burrin dy kushërinjtë e tij dhe telefonatën e fundit. Babai: Ata dy djem duhen varur.

11. Text link: GazetaBlic - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote

Domain: gazetablic.com

Link: https://gazetablic.com/

Description: Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote. Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Tiranë, ku një gjyqtari të shkallës së parë, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, i është vjedhur makina brenda natës, dhe ësh...

12. Text link: Lajmi i fundit - lajmi fundit - lajmi i fundit

Domain: www.lajmifundit.al

Link: https://www.lajmifundit.al/category/lajmi-i-fundit/

Description: lajmi i fundit, lajmet e fundit, lajme shqip. Lajmet e fundit. Patos/ Permbyset zetori, vdes ne vend drejtuesi; Trafikonin emigrante siriane drejt Europes, arrestohen 2 persona

13. Text link: Syri | Lajmi i fundit

Domain: www.syri.net

Link: https://www.syri.net/

Description: SYRI.net është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit.

14. Text link: Gazeta Tema – Gazeta me e lexuar shqiptare

Domain: www.gazetatema.net

Link: http://www.gazetatema.net/

Description: Numri i personave të moshës 20 dhe 79 vjeç me diabet pritet të arrijë në 700 milionë deri në vitin 2045, sipas studimeve të fundit nga … 15 Nëntor, 2019 13:12 | 0 Komente DOSSIER

Load more