Results for keyword: lidove noviny nezamestnanost

Top keyword related from Google/Bing/Yahoo of lidove noviny nezamestnanost

lidov novinyhospodarske novinynoviny
dobré novinynezávislé novinynezaměstnanost
literární novinynovinyinternetove noviny
bratislavske novinyhaló novinyarmádní noviny
vojenské novinyzemědělské univerzitní noviny čzuuniverzitní noviny
online novinysvětelné noviny

Load more

Top URL related to lidove noviny nezamestnanost

1. Text link: Lidovky.cz - zprávy z domova i ze světa

Domain: www.lidovky.cz

Link: https://www.lidovky.cz/

Description: Aktuální zprávy z domova i ze světa. Zprávy z ekonomiky, byznysu, kultury a sportu. Průvodce životním stylem. Lidovky.cz - aktuální zprávy.

2. Text link: Nezaměstnanost v Česku v prosinci stoupla na 3,1 procenta ...

Domain: www.lidovky.cz

Link: https://www.lidovky.cz/byznys/firmy-a-trhy/nezamestnanost-v-cesku-v-prosinci-stoupla-na-3-1-procenta-podle-ekonomu-je-rust-prechodny.A190109_112428_firmy-trhy_pkk

Description: Nezaměstnanost v Česku loni v prosinci po čtyřech měsících stagnací, či poklesů stoupla z listopadových 2,8 procenta na 3,1 procenta. Oznámil to Úřad práce ČR. Meziročně ale podíl nezaměstnaných klesl, v prosinci 2017 činil 3,8 procenta. Ke konci loňského roku bylo bez práce přes 231 500 lidí, což byla nejnižší prosincová hodnota od roku 1996.

3. Text link: Nízká nezaměstnanost nemusí vést k inflaci | Debata Jana ...

Domain: ceskapozice.lidovky.cz

Link: http://ceskapozice.lidovky.cz/debata-jana-machacka/nizka-nezamestnanost-nemusi-vest-k-inflaci.A190307_093200_machackova-debata_houd

Description: Akvaplaning. NAIRU (anglický akronym pro inflaci nezvyšující míru nezaměstnanosti) je definován složitěji, než jak by se mohlo zdát. Jde o empiricky zjištěnou historickou minimální úroveň nezaměstnanosti, která nezvyšuje inflaci, pokud skutečná nezaměstnanost po delší čas neklesne pod tuto úroveň.

4. Text link: Nezaměstnanost | Česká pozice

Domain: ceskapozice.lidovky.cz

Link: http://ceskapozice.lidovky.cz/archiv/nezamestnanost.K582146

Description: Inflace nepřichází, neboť ji chybně měříme. V eurozóně rostou mzdy, což se však nepromítá do růstu cen. Podobné je to s měnovou zásobou, jež sice silně roste, ale úvěry veřejné sféře klesají, a inflace nikde.

5. Text link: Diskuse: Nezaměstnanost v USA je nejníže za téměř půl ...

Domain: byznys.lidovky.cz

Link: https://byznys.lidovky.cz/nezamestnanost-v-usa-je-nejnize-za-temer-pul-stoleti-priznivy-stav-trhu-prace-posili-trumpa-i0t-/Diskuse.aspx?iddiskuse=A190503_175504_firmy-trhy_vag&reakce=95784750

Description: Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech v dubnu klesla na 3,6 procenta z březnových 3,8 procenta. Ocitla se tak nejníže za 49 let, oznámilo dnes americké ministerstvo práce. Ekonomika vytvořila 263 tisíc pracovních míst, zatímco analytici v průzkumu agentury Reuters v průměru předpokládali, že vznikne 185 tisíc pracovních míst.

6. Text link: Lidovky.cz - Diskuse

Domain: neviditelnypes.lidovky.cz

Link: https://neviditelnypes.lidovky.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A141112_203621_p_politika_wag&strana=2

Description: Ten souboj nikdy nebyl úplně férový. Oba hlavní protagonisté totiž provozovali poněkud odlišné disciplíny. Zatímco jeden do hry nastupoval obrazně řečeno v klasickém dresu na standardně nalajnované hřiště, ten druhý raději hrával bez dresu a mimo pravidla standardní politiky.

7. Text link: Lidovky.cz - Diskuse

Domain: neviditelnypes.lidovky.cz

Link: https://neviditelnypes.lidovky.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A140220_215234_p_zahranici_wag

Description: peknej clanek s fakty , a ne blaboly antiamericke (viz Fistejn , Ulc) Kazdy ma moznost posoudit a srovnat socialistickou Evropu a k urcity socialni polospravedlnosti smerujici Ameriku.

8. Text link: Aktuálně - Aktuálně.cz

Domain: www.aktualne.cz

Link: https://www.aktualne.cz/

Description: Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Pro hořký smích nad zdaněním piva bychom neměli zapomínat na to hlavní.

9. Text link: Přehled tisku: kůrovec v Praze, nároční hosté lázní a ...

Domain: www.irozhlas.cz

Link: https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/kurovec-praha-lazne-sverenske-fondy-nezamestnanost-prehled-tisku_1903060745_dbr

Description: Lidové noviny. Čechů jezdí do lázní stále více a také jsou čím dál víc náročnější, informují Lidové noviny. Tuzemských pacientů v lázních nejvíc přibylo od roku 2015, kdy vstoupil v platnost nový zákon o léčebných lázních. Na pobyt plně hrazený pojišťovnou přijíždí zhruba polovina pacientů.

10. Text link: FinWeb.sk - Najlepšie správy z financií a top komentáre

Domain: finweb.hnonline.sk

Link: https://finweb.hnonline.sk/

Description: @hospodarske_noviny. Domáca ekonomika. Bratislava možno Česku "ukradne" Superb. Škodovka uvažuje o presune výroby O možnom presune výroby Superbu z Česka do zahraničia sa špekulovalo už skôr, odbory presun odmietali. Domáca ekonomika.

Load more (10)