Results for keyword: njoftim për thirrjen e fundit

Top keyword related from Google/Bing/Yahoo of njoftim për thirrjen e fundit

njoftim për thirrjen e funditlajmet e funditlajme e fundit
lajmi funditlajmi fundit nga shqiperialajmet e fundit shqip
lajmet e funditlajmi i funditnjoftim
lajm i funditfilmat e fundit 2015filmat e fundit
filmat e fundit hdlajmet e fundit nga sportite dhenat me te fundit
deshtaku - filma me titra shqip - filmat me te fundit me titra shqip ne kompjuterin ose ne celularin tuaj ne kualitetin me te larte hdfundit

Load more

Top URL related to njoftim për thirrjen e fundit

1. Text link: Njoftim i rëndësishëm për ata që kanë aplikuar për tu bërë ...

Domain: www.albeu.com

Link: http://www.albeu.com/shqiperi/njoftim-i-rendesishem-per-ata-qe-kane-aplikuar-per-tu-bere-pjese-e-policise-se-shtetit/539831/

Description: Në njoftim, sqarohen hapat e mëtejshëm për fazën përzgjedhëse të aplikimeve. Njoftimi Policia e Shtetit Në kuadër të procesit të nisur gjatë viteve të fundit, për të bërë pjesë të Policisë vajza dhe djem, Policia e Shtetit, në datën 10 korrik, hapi aplikimet për 350 vende për Patrullë të Përgjithshme, fazë e cila u ...

2. Text link: NJOFTIM KOMISIONI EVROPIAN Bashkëpunimi... - Agjencia per ...

Domain: www.facebook.com

Link: https://www.facebook.com/506935452766029/photos/pb.506935452766029.-2207520000../3022244977901718/

Description: NJOFTIM KOMISIONI EVROPIAN Bashkëpunimi dhe Zhvillimi Ndërkombëtar ... THIRRJE PËR PROJEKT-PROPOZIME Partneritetet e nivelit lokal për të avancuar përfshirjen sociale në Shqipëri/IPA 2019 Programi: Vendet kandidate / Vendet e reja anëtare Zona gjeografike: Shqipëri Referencë: EuropeAid/168249/DD/ACT/AL Buxheti: 4,500,000 (EUR) Afati i fundit: 30/09/2020 Për më shumë info: https ...

3. Text link: Presidenti Meta rishpall për herë të tretë thirrjet për ...

Domain: kohajone.com

Link: https://kohajone.com/presidenti-meta-rishpall-per-here-te-trete-thirrjet-per-plotesimin-e-vakancave-ne-gjykaten-kushtetuese/

Description: Në njoftim thuhet se nga 15 kandidatë që shprehën interesin për konkurrim, në përfundim të procedurave të verifikimit të plotësimit të kushteve dhe kritereve ligjore të kandidimit, Këshilli i Emërimeve në Drejtësi shqyrtoi dhe lejoi kandidimin vetëm për 2 kandidatë, konkretisht Besnik Muçi dhe Regleta Panajoti.

4. Text link: Rama njoftim të rëndësishëm për shqiptarët e - Syri ...

Domain: www.syri.net

Link: https://www.syri.net/politike/326540/rama-njoftim-te-rendesishem-per-shqiptaret-e-bllokuar-neper-bote/

Description: Rama njoftim të rëndësishëm për shqiptarët e bllokuar nëpër botë 20:49 , 26/03/2020 Kryeministri Edi Rama ka vijuar edhe sot komunikimin telefonik me qytetarët, duke i ftuar këta të fundit të shprehin shqetësimet e tyre në platformën "Shqipëriaqëduam.al".

5. Text link: Njoftim për medie - Lajmet - Ministria e Kulturës, Rinisë ...

Domain: www.mkrs-ks.org

Link: https://www.mkrs-ks.org/?page=1,6,2143

Description: Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit njofton opinionin e gjerë me zhvillimet e fundit në lidhje me protestën që zyrtarët e Ministrisë kanë zhvilluar për 7 ditë pune me radhë, me qëllim kundërshtimin e zhvendosjes së kësaj Ministrie nga objekti ku ndodhet aktualisht, përkatësisht vendosjen e së njëjtës në objekt me qira.

6. Text link: Komuna e Drenasit: Njoftim lidhur me dëgjimet buxhetore

Domain: drenicaonline.com

Link: https://drenicaonline.com/2020/08/03/komuna-e-drenasit-njoftim-lidhur-me-degjimet-buxhetore/

Description: Të fundit. Komuna e Drenasit: Njoftim lidhur me dëgjimet buxhetore; Njoftim për hapjen e çerdheve private në Drenas; Padi për shpifje dhe dezinformim të qytetarëve në kohë pandemie; Aksident trafiku mbi urën në Komoran (FOTO) Dhjetë të prekurit e fundit me COVID-19 janë nga këto fshatra të Drenasit

7. Text link: Vonesat për ngritjen e Gjykatës Kushtetuese dhe të Lartë ...

Domain: www.panorama.com.al

Link: http://www.panorama.com.al/lajm-i-fundit-vonesat-per-ngritjen-e-gjykates-kushtetuese-dhe-te-larte-presidenti-meta-leter-4-institucioneve-ja-cfare-i-kerkon/

Description: Lidhur me humbjen e së drejtës për të qënë anëtar i KED-së pas vendimmarrjes së KLGj-së të datës 11 qershor për përfundimin e së drejtës së zotit Ardian Dvorani për të qëndruar në detyrë si Gjyqtar i Gjykatës së Lartë, Presidenti i Republikës, si organi kushtetues që ka hedhur shortin e zgjedhjes së KED 2020 e ka ...

8. Text link: ALBtelecom - Njoftime për Media 2020

Domain: www.albtelecom.al

Link: https://www.albtelecom.al/al/rreth-albtelecom/publikime/te-rejat-e-fundit/njoftime-per-media-2020/

Description: ALBtelecom ofron 50% më shumë internet për të gjithë aktivizimet e paketave të reja nga konsumatorët celular Përditësuar: 20 Mars 2020 THIRRJE E ASAMBLESË SË PËRGJITHSHME TË AKSIONARËVE TË ALBTELECOM SH.A

9. Text link: Shqipëria zonë e rrezikut/ Njoftimi i fundit i ambasadës ...

Domain: shekulli.com.al

Link: http://shekulli.com.al/shqiperia-zone-e-rrezikut-njoftimi-i-fundit-i-ambasades-gjermane-dy-kushtet-qe-duhet-te-plotesojne-shqiptaret/

Description: Qytetarët shqiptarë që udhëtojnë drejt Gjermanisë janë të detyruar që të qëndrojnë për dy javë në karantinë, pasi Shqipëria konsiderohet zonë e kuqe për shkak të rasteve me koronavirus. Gjithashtu shqiptarët janë të detyruar të tregojnë adresën ku qëndrojnë, por edhe të kryejnë tamponin në hyrje.

10. Text link: Meta rishpall thirrjen për plotësimin e Gjykatës ...

Domain: gazetamapo.al

Link: https://gazetamapo.al/lajmi-i-fundit-meta-rishpall-thirrjen-per-plotesimin-e-gjykates-kushtetuese/

Description: Lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh.al gazetashqiptare.al shqiptaria balkanweb balkanweb.com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim ...

Load more (10)