Results for keyword: nzt darbuotoju paieska

Top keyword related from Google/Bing/Yahoo of nzt darbuotoju paieska

darbuotojų paieškaįmonių paieškadarbo paieška
kandidatų paieškapersonalo paieškadarbuotojų įvertinimas
paieškadarbuotojų cvprofilaktiniai darbuotojų
profilaktiniai darbuotojų sveikatos patikrinimai

Load more

Top URL related to nzt darbuotoju paieska

1. Text link: NZT - Darbuotojų paieška

Domain: nzt.lt

Link: http://nzt.lt/go.php/Darbuotoju-paieska

Description: Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas [email protected]

2. Text link: NZT - Darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, atrankos

Domain: www.nzt.lt

Link: http://www.nzt.lt/go.php/Darbuotoj%C5%B3,%20dirban%C4%8Di%C5%B3%20pagal%20darbo%20sutartis,%20atrankos

Description: Darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, atrankos 1. Darbuotojams, dirbantiems pagal darbo sutartį , kurių pareigoms užimti reikalingas ne žemesnis kaip aukštasis koleginis išsilavinimas su profesiniu bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu (A lygis):

3. Text link: Darbuotojų paieška - Klaipedos-r.lt

Domain: www.klaipedos-r.lt

Link: https://www.klaipedos-r.lt/go.php/6363778709

Description: Klaipėdos rajono savivaldybė. Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose.

4. Text link: Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija

Domain: zum.lrv.lt

Link: https://zum.lrv.lt/

Description: Maisto išvežiojimo paslaugą norinčiam teikti verslui – platesnės galimybės. Atsižvelgiant į išaugusį maisto išvežiojimo poreikį ir siekiant padėti verslui, patiriančiam sunkumų dėl šalyje paskelbto karantino, nuo šiandien maisto gamintojai ir tiekėjai leidimus savo veiklai gaus operatyviau ir paprasčiau - elektroniniu būdu, nemokamai, per tris darbo dienas.

5. Text link: Užimtumo tarnyba

Domain: www.ldb.lt

Link: http://www.ldb.lt/LDBPortal/Pages/ServicesForEmployers.aspx

Description: Primename: kad karantino metu užimtumo tarnyba klientus aptarnauja tik nuotoliniu būdu – telefonu arba per el. paslaugų portalą.

6. Text link: Užimtumo tarnyba

Domain: www.ldb.lt

Link: https://www.ldb.lt/LDBPortal/Pages/ServicesForEmployees.aspx

Description: Nurodykite reikšminį žodį, jo fragmentą ar frazę, kurios bus ieškoma darbo skelbimuose siūlomos profesijos, pareigybės pavadinimo, įmonės pavadinimo ar darbo pobūdžio aprašymo laukuose

7. Text link: Lietuvos paštas

Domain: post.lt

Link: https://post.lt/

Description: darbo dienomis nuo 8 iki 20 val. šeštadieniais nuo 9 iki 16 val. Apie įmonę; E. prenumerata; E.filatelija; E. pristatymas; EN

8. Text link: Dokumentų paieška

Domain: e-seimas.lrs.lt

Link: https://e-seimas.lrs.lt/portal/documentSearch/lt

Description: Amerikos prekybos rūmų Lietuvoje sveikatos reikalų komitetas „LAWG“ (Local American Working Group) VGTU Statybos fakulteto Statybinių medžiagų institutas

9. Text link: Maps.lt

Domain: www.maps.lt

Link: http://www.maps.lt/map/

Description: Maps.lt yra Interneto žemėlapių svetainė, skirta interaktyviai navigacijai teritorijoje, geografinės vietos paieškai žemėlapiuose, susipažinimui su geografinėmis duomenų bazėmis bei skaitmeniniais žemėlapiais. Interaktyvi žemėlapių svetainė sukurta ArcGIS technologijos programinės įrangos pagrindu.

10. Text link: Įmonių katalogas | Įmonių paieška | Įmonės – 118

Domain: www.118.lt

Link: https://www.118.lt/

Description: Kuo „118 kontaktų knygutė“ naudinga Jums? Užregistravę savo kontaktus „118 kontaktų knygutėje“, suteiksite galimybę su Jumis susisiekti tiems, kurie žinodami Jūsų vardą ir pavardę ieško Jūsų kontakto skambindami „Informacijos telefonu 118“: seniems draugams, pažįstamiems, klasiokams, tolimiems giminaičiams – visiems, su kuriais nutrūko kadaise užmegztas ryšys.

Load more (10)