Results for keyword: predstavenie strom durovcik

Top keyword related from Google/Bing/Yahoo of predstavenie strom durovcik

predstavenie strom durovcik

Load more

Top URL related to predstavenie strom durovcik

1. Text link: Strom | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba ...

Domain: www.ticketportal.sk

Link: https://www.ticketportal.sk/Event/Strom

Description: Strom zhmotnený hlasom Milana Lasicu v podaní sólistov špičkových slovenských folklórnych súborov na hudbu Henricha Leška, Jána Berkyho-Mrenicu ml. a Petra Uličného. ... Predstavenie Strom, ktoré sa malo konať dňa 30.10.2018 o 19:00 hod. v Dom kultúry Trnava, je ZMENENÉ!

2. Text link: Strom | Ján Ďurovčík - choreograf a režisér

Domain: www.jandurovcik.com

Link: http://www.jandurovcik.com/tvorba/strom

Description: "Život vyjadrený pohybom, koncentrovaný zážitok generácií a rozličných kultúr" Košický denník, Košice "Provokačné" Zemské noviny, Praha "Dychberúce predstavenie ocenené krištáľovým krídlom" Lidové noviny, Praha "Zasiahne vaše srdcia" Večerník, Bratislava "Škandalózne" MF Dnes, Praha

3. Text link: "Strom vznikal ťažko, ale krásne zároveň," hovorí o svojom ...

Domain: kosice.korzar.sme.sk

Link: https://kosice.korzar.sme.sk/c/4620168/strom-vznikal-tazko-ale-krasne-zaroven-hovori-o-svojom-diele-choreograf-jan-durovcik.html

Description: Lístky na predstavenie, ktoré sa odohrá v košickom kine Capitol si už môžete zadovážiť v MIC, ICKM a pokladni kina Capitol. Strom 28.4. zhliadnu ešte diváci v Rimavskej Sobote, 29.4. v Lučenci, 1.5. v Detve a 2.5. v Revúcej a 4.7. na folklórnom festivale Východná.

4. Text link: Tanečné divadlo | Ján Ďurovčík - choreograf a režisér

Domain: www.jandurovcik.com

Link: http://www.jandurovcik.com/tvorba/tanec

Description: STROM Obnovená premiéra 2018. Foto: Igor Stančík. Istropolis "Život vyjadrený pohybom, koncentrovaný zážitok generácií a rozličných kultúr" ... "Dychberúce predstavenie ocenené krištáľovým krídlom" Lidové noviny, Praha "Zasiahne vaše srdcia" Večerník, Bratislava

5. Text link: TIPOSINFO - Divadelné predstavenie Strom

Domain: www.youtube.com

Link: https://www.youtube.com/watch?v=Pn6IWLIzLEs

Description: Pozrite si, ako prebiehalo divadelné predstavenie Strom aj s komentárom režiséra podujatia p. Ďurovčíka.

6. Text link: Carmen

Domain: www.youtube.com

Link: https://www.youtube.com/watch?v=EPCve7AIrXo

Description: Predstavenie Slovenského Divadla Tanca - Carmen.

7. Text link: J. Ďurovčík pripravil k jubileu SĽUK-u projekt Strom - www ...

Domain: www.sme.sk

Link: https://www.sme.sk/c/2205291/j-durovcik-pripravil-k-jubileu-sluk-u-projekt-strom.html

Description: Dominantou scény je obrovský strom - zjednocujúci motív celého predstavenia. Prečo ste sa rozhodli pre tento symbol? „Ponúkol som tri rôzne témy. A strom, symbol života, sa zapáčil všetkým. Predstavenie sa skladá z dvanástich obrazov - obraz lásky, plodnosti - každý by bol témou na celovečerný projekt.

8. Text link: Ján Ďurovčík - Home | Facebook

Domain: www.facebook.com

Link: https://www.facebook.com/durovcikjan/

Description: Janko má za sebou ďalšiu operáciu. Prajeme mu skoré zotavenie a hlavne nech už nemá bolesti. ♥️ "Bol som na operácii v Malage u odborníkov, ktorí sa pokúsili vybrať kalcifikáty.

9. Text link: Ján Ďurovčík sa vracia k folklóru + súťaž o lístky

Domain: www.bystricoviny.sk

Link: https://www.bystricoviny.sk/titulka/jan-durovcik-sa-vracia-folkloru-sutaz-listky/

Description: Pripravili sme pre Vás súťaž o štyri lístky na predstavenie STROM, ktoré sa bude konať v Športovej hale Dukla na Štiavničkách v Banskej Bystrici v dňoch 26. a 27.10.2018. Stačí odpovedať na položenú otázku, vyplniť priložený formulár a odoslať ho aj s Vaším mailovým a hlavne telefónnym kontaktom.

10. Text link: Ďurovčík vrátil inscenáciu: Takto som ešte nikdy netrpel ...

Domain: www.cas.sk

Link: https://www.cas.sk/clanok/756192/durovcik-vratil-po-rokoch-inscenaciu-prislo-prekvapenie-takto-som-este-nikdy-netrpel-video/

Description: Ján Ďurovčík prvýkrát pripravil predstavenie Strom v roku 1999. Teraz sa rozhodol vrátiť časy minulé a úspešné tanečné predstavenie o histórii slovanstva je opäť na scéne. Počas obnovenej premiéry a tesne pred ňou by sa však Ďurovčíkovi nikto krvi nedorezal.

11. Text link: Ján Ďurovčík - Domov | Facebook

Domain: sk-sk.facebook.com

Link: https://sk-sk.facebook.com/durovcikjan/

Description: Ján Ďurovčík. 3,6 tis. Páči sa mi to. Fanpage. Práve sme si boli užiť skvelý koncert skupiny Elán, z ktorého vám prinášame video so skladbou Kráľovna bielych tenisiek.

12. Text link: Ján Ďurovčík - Aktuálne správy | Topky.sk - Bleskovky

Domain: www.topky.sk

Link: https://www.topky.sk/tag/257219/Jan-Durovcik

Description: BRATISLAVA - Úžasná novinka! Snáď každý pravý divadelný fanúšik muzikálu už navštívil predstavenie pod taktovkou Jána Ďurovčíka (47), kde hlavnú postavu stvárnila Nela Pocisková (28). Naposledy sa toto spojenie objavilo na Novej scéne, keď k životu opäť priviedli famózneho Rómea a Júliu.

13. Text link: STROM - vstupenky | Predpredaj.sk

Domain: predpredaj.zoznam.sk

Link: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/strom-2018-11-02/

Description: Strom zhmotnený hlasom Milana Lasicu v podaní sólistov špičkových slovenských folklórnych súborov na hudbu Henricha Leška, Jána Berkyho-Mrenicu ml. a Petra Uličného. Inscenácia ocenená krištáľovým krídlom. Iba 12 predstavení vo vybraných slovenských mestách.

14. Text link: Strom | Slovenský ľudový umelecký kolektív

Domain: www.sluk.sk

Link: http://www.sluk.sk/sk/sluk/repertoar/archivne-programy/strom/

Description: Program je uceleným divadelným tvarom, ktorý na vyjadrenie myšlienok využíva najmä tradičný tanečný a hudobný materiál, zvukové, svetelné a technické efekty. Ústrednou postavou je strom personifikovaný hlasom slovenského herca Milana Lasicu, ktorý je zrkadlom histórie Slovanov.

15. Text link: Strom | CITYLIFE

Domain: www.citylife.sk

Link: https://www.citylife.sk/divadlo/strom

Description: Strom zhmotnený hlasom Milana Lasicu v podaní sólistov špičkových slovenských folklórnych súborov na hudbu Henricha Leška, Jána Berkyho-Mrenicu ml. a Petra Uličného. Inscenácia ocenená krištáľovým krídlom. Iba 12 predstavení vo vybraných slovenských mestách.-----Vstupenky si zakúpite cez Citylife.sk

Load more (15)