Results for keyword: prekybos centras

Top keyword related from Google/Bing/Yahoo of prekybos centras

prekybos centrasprekybos ir pramogų centrasprekybos ir pramogų sostinė
prekybos tinklasduomenu centrasužsienio prekybos samprata
centrasmedicinos centraslietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras
kino centrasukmergės kultūros centras

Load more

Top URL related to prekybos centras

1. Text link: Prekybos centras Vilniuje − CUP puiki vieta susitikti centre!

Domain: cupvilnius.lt

Link: https://cupvilnius.lt/

Description: Prekybos centras CUP, įsikūręs pačioje sostinės širdyje vaizdingoje Neries pakrantėje, iš kur atsiveria vaizdas į unikalų sostinės senamiestį, yra mėgstamas vilniečių. Veikia daugiau nei 180 parduotuvių ir paslaugų vietų.

2. Text link: Akcijos ir naujienos | OZAS

Domain: www.ozas.lt

Link: https://www.ozas.lt/

Description: OZAS prekybos centro Vilniuje - akcijos ir išskirtiniai pasiūlymai, nuotaikingos pramogos ir naujausių kolekcijų pristatymas.

3. Text link: Prekybos Centras "Europa"

Domain: pceuropa.lt

Link: https://pceuropa.lt/

Description: VIDURIO SEZONO IŠPARDAVIMAS Penktadienis, 22/05/2020 Atlantic skelbia VIDURIO SEZONO IŠPARDAVIMĄ!!! Net iki 50% nuolaida pažymėtoms prekėms. Užsukite į Atlantic ir palepinkite save jau šiandien. „Mohito“ kolekcija „Flower Dream“ – tikra vasaros svajonė Antradienis, 19/05/2020 Įsivaizduokite romantišką vasaros sodą pilną gėlių, vėjyje plazdančią mergaitišką ...

4. Text link: Namai prekybos centras — Namai - Prekybos Centras

Domain: statybunamai.lt

Link: http://statybunamai.lt/

Description: SVARBI INFORMACIJA! Iki karantino pabaigos prekes galima užsisakyti el.paštu [email protected] arba telefonu 8-685-68070, 8-602-37908 Prekes pristatome į namus

5. Text link: NØRDIKA

Domain: nordika.lt

Link: http://nordika.lt/

Description: Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti.

6. Text link: Prekybos centras – Vikipedija

Domain: lt.wikipedia.org

Link: https://lt.wikipedia.org/wiki/Prekybos_centras

Description: Prekybos centras yra dengta dirbtinė gatvė su išspręstais natūralios parduotuvių gatvės trūkumais. Prekybos centro fasadas yra viduje, o išskirtinis įėjimas simbolizuoja prekybos centro valdytojų kuriamos istorijos pradžią. Interjero tikslas sumažinti jautrumą kainoms ir išryškinti parduotuvių koncepcijų įvaizdį.

7. Text link: Tai, ko reikia | MAXIMA

Domain: www.maxima.lt

Link: https://www.maxima.lt/

Description: MAXIMA - didžiausias Baltijos šalių mažmeninės prekybos tinklas, kasdien sulaukiantis daugiau nei 550 tūkstančių Lietuvos pirkėjų. MAXIMA - tai, ko reikia!

8. Text link: Prekybos ir laisvalaikio centras PANORAMA Vilniuje

Domain: www.panorama.lt

Link: https://www.panorama.lt/

Description: Panorama - modernus prekybos centras mados, maisto ir kultūros gerbėjams. Patogu apsipirkti, malonu leisti laisvalaikį, susitikti su draugais. Užsukite!

9. Text link: Longas | Verslo ir prekybos centras | Veiverių g. 153, Kaunas

Domain: www.longas.lt

Link: https://www.longas.lt/

Description: Šalimais visai neseniai duris atvėre tokie prekybos milžinai kaip „Senukai“, „Lidl“, verslo centras „Sitis“, mikrorajone toliau yra sėkmingai plėtojama gyvenamųjų namų statyba, todėl augantis gyventojų skaičius bei lokacijoje įsikūrę paslaugų teikėjai sukuria idealias sąlygas vystyti ir plėtoti prekybą.

10. Text link: Statybų namai — Namai - Prekybos Centras

Domain: www.statybunamai.lt

Link: http://www.statybunamai.lt/statybu-namai/

Description: statybų namai, technikos namai, baldai. SVARBI INFORMACIJA! Karantino laikotarpiu prekes galima užsisakyti el.paštu [email protected] arba telefonu 8-685-68070, 8-602-37908 Prekes pristatome į namus. STATYBŲ NAMAI pagrindinė veikla - mažmeninė ir didmeninė prekyba statybinėmis bei apdailos medžiagomis, sienų ir grindų dangomis, chemijos ir švaros prekėmis, sodo daržo ...

Load more (10)