Results for keyword: te dhenat me te fundit

Top keyword related from Google/Bing/Yahoo of te dhenat me te fundit

te dhenat me te funditlajmet e funditlajme e fundit
lajmi funditlajmi fundit nga shqiperialajmet e fundit shqip
lajmet e funditlajmi i funditlajm i fundit
filmat e fundit 2015filmat e funditfilmat e fundit hd
lajmet e fundit nga sportinjoftim për thirrjen e funditfaksi & të dhënat
përditësoni të dhënat tuajadeshtaku - filma me titra shqip - filmat me te fundit me titra shqip ne kompjuterin ose ne celularin tuaj ne kualitetin me te larte hdfundit

Load more

Top URL related to te dhenat me te fundit

1. Text link: Të dhënat e fundit/ Kosova vendi që po zbaton masat më të ...

Domain: shekulli.com.al

Link: http://shekulli.com.al/te-dhenat-e-fundit-kosova-vendi-qe-po-zbaton-masat-me-te-forta-anti-virus-shqiperia-bie-poshte-ne-renditje/

Description: Kosova (69.44 / 100) duket të jetë vendi më i rreptë në Evropë përsa i përket përgjigjes së qeverisë së saj ndaj pandemisë ndërsa Bjellorusia dhe Gjeorgjia janë më të butët me 8.33/100 secila. Sa i përket Bashkimit Evropian, Portugalia merr epërsinë me 66.2/100 ndërsa Estonia dhe Lituania renditen të fundit (19.44/100).

2. Text link: Të dhënat e fundit, kaq viktima shënoi sot COVID-19 ...

Domain: www.albeu.com

Link: http://www.albeu.com/shqiperi/te-dhenat-e-fundit-kaq-viktima-shenoi-sot-covid-19/537637/

Description: Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur përmes përditësimit të situatës me Covid-19 se përgjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë si pasojë e virusit 4 persona. Ndërkohë po përgjatë të njëjtit hark kohorë kanë razultuar pozitiv në përgjigjet e tamponëve 84 qytetarë, duke pësuar një rënie të ndjeshme të rasteve të reja nga 796 testime që janë bërë.

3. Text link: Të dhënat e fundit, COVID-19 vret 4 pacientë të tjerë në ...

Domain: www.albeu.com

Link: http://www.albeu.com/shqiperi/te-dhenat-e-fundit-covid-19-vret-4-paciente-te-tjere-ne-vend/537920/

Description: Janë zbardhur të dhënat e fundit nga COVID-19 në Shqipëri. Mininistria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët fundit në vend kanë rezultuar pozitivë 133 raste të reja me COVID-19. Në 24 orët e fundit mësohet se 4 pacientë të tjerë të infektuar kanë ndërruar jetë. Situata epidemiologjike në vend në javën e fundit paraqitet e qëndrueshme.

4. Text link: Të dhënat e fundit nga gjendja me Covid-19 në botë - Albinfo

Domain: www.albinfo.ch

Link: https://www.albinfo.ch/te-dhenat-e-fundit-nga-gjendja-me-covid-19-ne-bote/

Description: Të dhënat e fundit në botë tregojnë se 27.871,869 persona deri më tani janë prekur nga virusi korona. Prej tyre kanë vdekur 904.535 persona, ndërsa janë shëruar 19.931,836 persona. Gjatë 24 orëve të fundit edhe 5.218 persona janë infektuar nga virusi i ri korona në Rusi, ndërsa 142 persona kanë ndërruar jetë, bëri të ditur […]

5. Text link: Të dhënat e fundit për gjendjen me virusin në Maqedoni ...

Domain: www.gazetaexpress.com

Link: https://www.gazetaexpress.com/te-dhenat-e-fundit-per-gjendjen-me-virusin-ne-maqedoni/

Description: Ka edhe kapituj të veçantë lidhur me sëmundjet neurologjike dhe Kovid-19, si dhe rekomandime të përgjithshme për terapi imunosupresive dhe imunomudulatore te pacientët me sëmundje neurologjike, siç janë pacientët me sklerozë, miastenia gravis, sëmundje neuromuskulare dhe sëmundje joinflamatore në qendrën e sistemit nervor.

6. Text link: Ministria e Shëndetësisë jep të dhënat e 24 orëve të ...

Domain: www.panorama.com.al

Link: http://www.panorama.com.al/lajm-i-fundit-ministria-e-shendetesise-jep-te-dhenat-e-24-oreve-te-fundit-sa-persona-u-testuan-pozitive-me-covid-19/

Description: 132 qytetarë janë shëruar në 24 orët e fundit, duke e çuar numrin e të shëruarve në 4923, që nga fillimi i epidemisë. Aktualisht në spitalin Infektiv dhe “Shefqet Ndroqi” po trajtohen 173 pacientë të konfirmuar pozitivë me COVID-19, 18 në terapi intensive nga të cilët vetëm 8 pacientë janë të intubuar.

7. Text link: Të dhënat e fundit nga situata globale për koronavirusin ...

Domain: sinjali.com

Link: https://sinjali.com/te-dhenat-e-fundit-nga-situata-globale-per-koronavirusin/

Description: Këto janë të dhënat më të fundit nga situata e krijuar pas shpërthimit të koronavirusit vdekjeprurës që ka mbërthyer më tepër se 85 vende të botës. Mbi 100 mijë numërohen të infektuar: Koronavirusi i ka marrë jetën deri më tani afro 3 mijë e 500 njerëz dhe ka infektuar mbi 10 mijë e 400, sipas […]

8. Text link: Të fundit - Panorama

Domain: www.panorama.com.al

Link: http://www.panorama.com.al/category/lajmi-fundit/

Description: Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni: Pronat, emrat që marrin 5 këstet e kompensimit Nga sherri me gruan te fjalët e fundit... Parashikimi i motit, 25 shtator 2020 Sep 25, 2020

9. Text link: Testi i Maturës, MASH me të dhënat e fundit - Telegrafi

Domain: telegrafi.com

Link: https://telegrafi.com/testi-matures-mash-te-dhenat-e-fundit/

Description: Komisioni Shtetëror i Maturës (KShM) bënë të ditur se, 26.669 maturantë të shtunën, më 29 gusht do t’i nënshtrohen Testit të Maturës, i cili do të fillojë në ora 10:00 dhe do të përfundojë në ora 12:30. Testi i Maturës do të organizohet në 184 qendra të testimit, në 30 komuna të Kosovës dhe për […]

10. Text link: Të dhënat - Wikipedia

Domain: sq.wikipedia.org

Link: https://sq.wikipedia.org/wiki/T%C3%AB_dh%C3%ABnat

Description: Të dhënat (Anglisht: Data) janë një grup i vlerave të ndryshoreve kualitative ose kuantitative; që do të thotë, pjesët e të dhënave janë pjesë individuale të informacionit.Të dhënat maten, mblidhen dhe raportohen, dhe analizohen, pas së cilës ato mund të vizualizohen duke përdorur grafikonet ose imazhet.

Load more (10)