Results for keyword: testy autoskola online

Top keyword related from Google/Bing/Yahoo of testy autoskola online

testy autoskola onlineonline testy autoskola ske testy autoskola online
autoskola online testy czautoskola testy online ministerstvoonline testy autoskola skupina b
test autoskola online

Load more

Top URL related to testy autoskola online

1. Text link: Autoškola testy - eTesty online, 2019

Domain: www.autoskola-testy.cz

Link: https://www.autoskola-testy.cz/

Description: Autoškola testy on-line 2019. V aplikaci eTesty si můžete ZDARMA vyzkoušet on-line autoškola testy používané pro ověření znalostí nutných k získání řidičského průkazu.. eTesty nejčastěji využívají žáci autoškol jako přípravu na závěrečnou zkoušku z teorie

2. Text link: Testy

Domain: etesty2.mdcr.cz

Link: http://etesty2.mdcr.cz/Home/Tests/ro

Description: Testy obsahují pouze schválené zkušební otázky, které jsou zveřejněny ve Věstníku dopravy. Případné nově schvalované otázky budou v souladu se zákonem s předstihem zveřejňovány ve Věstníku dopravy. Zavedení nové podoby testové zkoušky z předpisů o provozu na pozemních komunikacích a zdravotnické přípravy ...

3. Text link: Testy na autoškolu - OFICIÁLNE AUTOŠKOLA TESTY 2019

Domain: www.testynavodicak.sk

Link: https://www.testynavodicak.sk/

Description: AUTOŠKOLA TESTY A PRÍRUČKA K TESTOM. Úspešne zvládnuté autoškola testy sú to jediné čo potrebujete na dokončenie teoretickej časti záverečnej skúšky v autoškole. Nová príručka k autoškola testom 2019 vám dokonale vysvetlí všetky otázky a dopravné situácie v testoch a pomôže vám v príprave na záverečné skúšky.

4. Text link: Autoškola | eTesty - aktuální testy

Domain: www.bezpecnecesty.cz

Link: https://www.bezpecnecesty.cz/cz/autoskola/testy-autoskola-on-line

Description: Testy autoškol. Tvůrcem otázek a odpovědí je Ministerstvo dopravy (eTesty).Testy autoškol na těchto stránkách obsahují aktuální otázky, které jsou používány u závěrečných zkoušek v autoškolách.. Na každou otázku je správná právě jedna odpověď. Každý test je složen z 25 otázek z oborů:

5. Text link: OFICIÁLNE AUTOŠKOLA TESTY 2019 - Testy na autoškolu

Domain: www.testynavodicak.sk

Link: https://www.testynavodicak.sk/nove-testy-na-vodicak/

Description: NOVÉ ONLINE TESTY NA VODIČÁK 2019. Prinášame nové oficiálne online autoškola testy 2019. Pre tých z vás, ktorým nevyhovuje online testovanie, sú dostupné aj tlačené autoškola testy 2019.. Test spustíte veľmi jednoducho odkiaľkoľvek na stránke kliknutím na skupinu a číslo testu v tabuľke vľavo.

6. Text link: Úvodní stránka

Domain: etesty2.mdcr.cz

Link: http://etesty2.mdcr.cz/

Description: Příprava a informace ke zkoušce z předpisů o provozu na pozemních komunikacích a zdravotnické přípravy, na základě zákona č. 247/2000 Sb., o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel a o změnách některých zákonů.

7. Text link: Autoškola testy online 2019 - Magazín AutoTrip.cz

Domain: autotrip.cz

Link: https://autotrip.cz/autoskola-testy-online/

Description: Autoškola testy uchazečům často poskytne, ale není to její povinností, proto je vhodné si eTesty vyzkoušet.Jsou přehledně rozdělené podle skupin řidičského oprávnění, tedy na A, B, B+E, C, C+E, D a D+E.

8. Text link: eTesty2 - Autoškola testy online | eTesty2.cz

Domain: etesty2.cz

Link: http://etesty2.cz/

Description: Vyzkoušejte si nanečisto nové eTesty2, který jsou potřebné úspěšně splnit alespoň na 43 bodů z 50. Autoškola online testy obsahují 25 otázek

9. Text link: E-testy 2016 - Ministerstva dopravy Online

Domain: www.autostudy.cz

Link: https://www.autostudy.cz/etesty

Description: Dobrou pomůckou jsou zkušební testy, dnes již v online podobě. My používáme vždy jejich aktualizované verze a vycházíme z relevantních informací přímo od Ministerstva dopravy. Takže máte záruku, že se nemusíte učit nic zbytečně, ani žádné téma nevynecháte.

10. Text link: Autoškola | Testy | Značky | Teorie

Domain: www.bezpecnecesty.cz

Link: https://www.bezpecnecesty.cz/cz/autoskola

Description: Online autoškola zdarma. Aktuální testy, teorie, dopravní značky, 3D křižovatky.

11. Text link: Online testy na vodičák | Autoškola testy

Domain: www.autoskolatesty.sk

Link: http://www.autoskolatesty.sk/

Description: Stránky AutoškolaTesty.sk Vám umožnia najlepšiu prípravu na úspešné zvládnutie skúšok v autoškole.. Prečo využiť autoškola testy online na internete? je to ZADARMO, nemusíte si tlačiť kopu papierov a kupovať drahé knihy jednoduché automatické vyhodnotenie po skončení testu

12. Text link: Oficiálne testy na vodičák - Autoškola | SkvelaAutoskola.sk

Domain: www.skvelaautoskola.sk

Link: https://www.skvelaautoskola.sk/testy/

Description: elearningový portál pre vodičov a uchádzačov o vodičské oprávnenie, ktorý umožňuje nadobudnúť znalosti o cestnej premávke a otestovať si ich v pohodlí domova, kedykoľvek vo vašom voľnom čase a na rôznych platformách (počítač, notebook, tablet, mobil). Garantom tohto portálu je Mária Kočišová - inštruktorka s 35 ročnou praxou.

13. Text link: NOVÉ AUTOŠKOLA TESTY, Testy na Vodičák

Domain: www.kvizmajster.sk

Link: https://www.kvizmajster.sk/testy_na_vodicsky_preukaz.php

Description: Aktuálne Testy na vodičák, resp. Testy autoškola Vám prináša portál KvízMajster úplne zadarmo. Ak Vám naše testy pomohli pri učení, prosím dajte o tom vedieť svojím spolužiakom, alebo umiestnite odkaz na ne zo svojich stránok.

14. Text link: Autoškola testy online 2019 - Autoweb.cz

Domain: www.autoweb.cz

Link: https://www.autoweb.cz/testy-autoskol/

Description: Autoškola – Zkouška z předpisů o provozu na pozemních komunikacích. Cvičné testy jsou sestaveny výhradně ze schválených zkušebních otázek zveřejněných ve Věstníku dopravy, a provozuje je Ministerstvo dopravy České republiky.

15. Text link: Autoškola Testy - eTesty - Apps on Google Play

Domain: play.google.com

Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.autoskola_testy&hl=en_US

Description: Mobilní verze webové aplikace www.Autoskola-Testy.cz pro procvičování testů z autoškoly - bezplatná alternativa k propracovanějším placeným verzím. S aplikací Autoškola Testy se můžete připravovat na závěrečné zkoušky v autoškole nebo zjistit, jestli byste jako řidiči u zkoušek obstáli i dnes. Aplikace umožňuje procvičování otázek z jednotlivých oblastí ...

Load more (15)