Results for keyword: valuutakursside ajalugu

Top keyword related from Google/Bing/Yahoo of valuutakursside ajalugu

valuutakursside ajalugu

Load more

Top URL related to valuutakursside ajalugu

1. Text link: Eurokursside ajalugu | Eesti Pank

Domain: www.eestipank.ee

Link: https://www.eestipank.ee/valuutakursside-ajalugu

Description: Kui keskpank muudab kommertspankadele laenatava raha hinda ja kogust, siis kanduvad selle mõjud edasi majandusse, eelkõige hinnatasemesse. Rahapoliitika ülekandemehhanism kirjeldab kanaleid, kuidas keskpanga otsused majandusse edasi kanduvad.

2. Text link: Valuutakursid - Swedbank

Domain: www.swedbank.ee

Link: https://www.swedbank.ee/private/home/more/pricesrates/rates?language=EST

Description: Võta meiega ühendust. Lahendused kiiretele küsimustele leiad Vastused sagedastele küsimustele lehelt internetipangas.. Kui oled meie klient, on kõige mugavam saata pangateade. Saadan pangateate. Kui Sa pole meie klient, saada palun e-kiri.

3. Text link: Valuutakursid ajalugu - CalcProfi

Domain: et.calcprofi.com

Link: https://et.calcprofi.com/valuutakursid-ajalugu.html

Description: 2002 vahetuskursside ja noteeringute ajalugu. Iga aasta valuutakursside täielik ajalugu. Iga aasta valuutakursside täielik ajalugu. Euro vahetuskurss ja 2002 iga päeva noteeringud. Vahetuskurss ja maailma valuutade noteeringud 2001 jaoks. Siit saate teada mis tahes valuuta kurssi mis tahes päevaks.

4. Text link: Valuutaturg – Vikipeedia

Domain: et.wikipedia.org

Link: https://et.wikipedia.org/wiki/Valuutaturg

Description: Valuutaturg (inglise currency market) on turg, kus kaubeldakse valuutaga.. Avatud majanduse makroteooria tegeleb makromajanduslike aspektidega, käsitledes valuutaturgu kui üht valdkonda, kus riigi majandus sõltub kaubavahetusest ehk ekspordist-impordist. Riigipanga valuutavarud on otseses sõltuvuses väliskaubandusbilansist ja vastavalt vajadusele ostetakse juurde või müüakse ...

5. Text link: {sitename} / {pagename} / {domainname}

Domain: www.seb.ee

Link: http://www.seb.ee/files/ip_demo/BUS_EST/banking_payments_currency02.html

Description: Valuuta Sula müük Sula ost Ülekande müük Ülekande ost Euroopa Keskpanga kursid; AUD: Austraalia dollar--1,41940: 1,47740: 1,44600: BGN: Bulgaaria leev--1,92640

6. Text link: Valuuta forvardleping – Vikipeedia

Domain: et.wikipedia.org

Link: https://et.wikipedia.org/wiki/Valuuta_forvardleping

Description: Valuuta forvardleping (ingl forward contract) on tähtpäevatehing, mida koostatakse finantsturgude kliendilepingu raames.See on tehing, kus praegusel ajal sobitatakse kokku valuutakurss arveldusega kokkuleppelisel päeval tulevikus. Forvard tehinguid tehakse riskide maandamiseks ja spekuleerimiseks.. Valuuta. Valuuta ehk vääring on riigi rahasüsteem ning selles kasutatavad rahamärgid ...

7. Text link: Valuutakursid – Euro päevakursid | Valuutakursid-Euro.ee

Domain: valuutakursid-euro.ee

Link: https://valuutakursid-euro.ee/

Description: Valuutakursid 29.5.2020 - uuendatavat vahetuskursse Euroopa Keskpank, arengut ja ajalugu valuutavahetus, Valuutakalkulaator, ümberarvutused vahel valuutade.

8. Text link: LHV finantsportaal

Domain: fp.lhv.ee

Link: https://fp.lhv.ee/market

Description: EUR ost EUR müük Keskpank; USA dollar: 1.08840: 1.12970: 1.11360: Rootsi kroon: 10.28140: 10.65150: 10.48700: UK naelsterling: 0.88224: 0.91929: 0.90088: Jaapani ...

9. Text link: Ajalugu ja aktsionärid - Versobank AS (likvideerimisel)

Domain: www.versobank.com

Link: http://www.versobank.com/est/bank/history-and-shareholders.html

Description: Versobank AS-i omanikud on (seisuga 17.03.2016): UKRSELHOSPROM PCF LLC: 85.2622% ; Teiste omanike osalus on vähem kui 5% . Panga sissemakstud aktsiakapital on EUR 14 088 775,20 jaguneb 23 481 292 lihtaktsiaks nimiväärtusega EUR 0.60 / tk.. Vastavalt põhikirjale on Panga miinimumaktsiakapitaliks EUR 6 391 164 ja maksimumaktsiakapitaliks EUR 25 564 660.

10. Text link: Valuutakursid ja valuutakalkulaator

Domain: valuutakursid.eu

Link: https://valuutakursid.eu/

Description: Kõige värskemad valuutakursid reaalajas. Lisaks valuutakalkulaator ja valuutavahetuse info. Andmeid uuendatakse kaks kord tunnis. Naela kurss, rubla kurss.

Load more (10)