Results for keyword: zajimavosti recko

Top keyword related from Google/Bing/Yahoo of zajimavosti recko

zajimavosti reckozajimavosti recka

Load more

Top URL related to zajimavosti recko

1. Text link: Řecko: zajímavosti a památky řecké pevniny | CK Mundo

Domain: www.mundo.cz

Link: https://www.mundo.cz/recko/zajimavosti

Description: Athény - Soluň - Patra - Řecká pevnina. Už jsem zmínila, že asi tak 50 % Řeků žije ve městech – to je údaj z roku 2001, kdy proběhlo poslední oficiální sčítání lidu, takže současný stav bude určitě ještě o něco vyšší.

2. Text link: Zajímavosti Řecka - kalimera-recko.cz

Domain: www.kalimera-recko.cz

Link: https://www.kalimera-recko.cz/zajimavosti/

Description: Vzpomenete-li si na svoji dovolenou v Řecku, co se vám vybaví? Chutné řecké olivy, kvalitní olivový olej nebo lahodné řecké víno? Možná také všudypřítomný znak spirály nebo modrého oka? Přečtěte si zajímavosti Řecka na webu Kalimera Řecko!

3. Text link: Zajímavosti - O Řecku - Řecko autem

Domain: www.recko-autem.cz

Link: https://www.recko-autem.cz/recko/zajimavosti/

Description: ŘECKO nejen AUTEM. Z technických důvodů je web dostupný pouze pro registrované uživatele, děkujeme za pochopení. Přihlaste se prosím..

4. Text link: Památky a zajímavá místa - 10 nejlepších míst - Řecko

Domain: www.tripadvisor.cz

Link: https://www.tripadvisor.cz/Attractions-g189398-Activities-c47-t163-Greece.html

Description: Nejlepší místa pro památky a zajímavá místa - Řecko: Přečtěte si recenze a prohlédněte si fotografie atrakce Památky a zajímavá místa v Řecku, Evropa na TripAdvisoru.

5. Text link: Zajímavosti v Řecku - památky a zajímavá místa k ...

Domain: www.travelmag.cz

Link: https://www.travelmag.cz/zajimavosti-v-recku-pamatky-a-zajimava-mista-k-navstiveni/

Description: Řecko – západ slunce nad Santorini, pohoda na řeckých písečných plážích, návštěva inspirativních klášterů, žulové útesy Aka Hydra, ochutnávka řeckých vín a návštěva tradičních vinic, řecké báje a výšlap na horu Olymp, noční život hlavního města, město duchů Mystra, národní parky, chutě pravé řecké kuchyně a samozřejmě velkolepost ikony země ...

6. Text link: 10 nejlepších památek - Řecko - TripAdvisor

Domain: www.tripadvisor.cz

Link: https://www.tripadvisor.cz/Attractions-g189398-Activities-c47-Greece.html

Description: Nejlepší památky - Řecko: Přečtěte si recenze a prohlédněte si fotografie památek v Řecku, Evropa na TripAdvisoru.

7. Text link: Zajímavosti - Rhodos, Řecko

Domain: www.rhodos-recko.eu

Link: http://www.rhodos-recko.eu/zajimavosti/

Description: Ostrov plný překvapení. Příroda ostrova Rhodos má bezpochyby své kouzlo. Ačkoli leží ostrov na podobné zeměpisné šířce, jako kupříkladu Kréta, je poměrně zelený a vegetaci se tady daří. Reliéf Rhodu je vesměs hornatý a v současné době se tady dá ještě najít řada míst, která zatím nebyla zasažena masovou turistikou a leží stranou veškerého ...

8. Text link: Řecko – základní turistické informace • Řecké ostrovy

Domain: www.planetacestovani.cz

Link: https://www.planetacestovani.cz/recko/

Description: Do Řecka míří každoročně velké množství turistů. Vyrazit lze totiž proti proudu času za mnoha historickými památkami, ale také do hor či na některou z ...

9. Text link: Řecko – Wikipedie

Domain: cs.wikipedia.org

Link: https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%98ecko

Description: Názvy Řecka. Názvy řeckého národa a jeho země ve většině jazyků včetně češtiny vycházejí z některého z následujících tří zdrojů. První a nejčastější varianta, k níž patří české Řecko a např. také anglické Greece, francouzské Grèce i německé Griechenland, pochází z latinského výrazu Graeci, který byl podle Aristotela starověkým názvem Řeků.

10. Text link: Turistické zajímavosti | Řecko

Domain: www.recko-web.cz

Link: https://www.recko-web.cz/zarazeni/turisticke-zajimavosti

Description: Poměrně klidný ostrov Tinos je součástí severních Kykladských ostrovů.. Tento hezký ostrůvek v Egejském moři má asi 10 000 obyvatel a rozlohu cca 200 km2.. Ostrov je po celé své délce protkán horami, nejvyšší vrchol Tsiknias měří 727 metrů. Nejbližším sousedem je ostrov Andros, a ani známý turistický ostrov Mykonos neleží daleko.

11. Text link: Zajímavosti o Řecku | Řecké tipy a zajímavosti | Greece ...

Domain: www.greece-tours.cz

Link: https://www.greece-tours.cz/zajimavosti-o-recku/

Description: Zajímavosti o Řecku. Řecké pláže, ostrovy Řecka, řecká svatba, památky, řecká kuchyně a spousty dalších informací k cestování do Řecka.

12. Text link: Ostrov Kos: zajímavosti & památky na ostrově Kos (Řecko)

Domain: www.planetacestovani.cz

Link: https://www.planetacestovani.cz/recko/kos/zajimavosti-pamatky/

Description: Na řecký ostrov Kos jezdí lidé za nádhernými plážemi a vyhlášenými letovisky Myslím si však, že by byla veliká škoda zůstávat pouze ve skrytu luxusních hotelových komplexů či na pohodlném plážovém lehátku, když ostrov disponuje tolika zajímavými místy.. Kos: nejlevnější zájezdy od 5.180 Kč ⇒. Zajímá vás víc? Potom čtete směle dál.

13. Text link: Polibek dvou moří - Rhodos, Řecko

Domain: www.rhodos-recko.eu

Link: http://www.rhodos-recko.eu/zajimavosti/polibek-dvou-mori/

Description: Jednou ze zajímavostí, kterou turisté, trávící svou letní dovolenou ostrově Rhodos, často navštěvují, se nazývá Polibkem dvou moří.Tento přírodní úkaz se nalézá asi 90 kilometrů od hlavního města Rhodos, na nejjižnějším výběžku ostrova.. Jižním směrem zde vybíhá do vzdálenosti asi 5 kilometrů poloostrov, jež je zakončen malým ostrovem.

14. Text link: Ostrov Kos: popisy letovisek, zajímavosti, fotky i památky

Domain: www.reckovdetailech.cz

Link: https://www.reckovdetailech.cz/cs/oblasti/kos

Description: Ostrov Kos - základní informace. Autor: Georgios. Řecký Kos, domov Hippokrata, otce lékařství, patří k ostrovům rozlohou menším, avšak o to bohatším na pamětihodnosti a turisticky atraktivní lokality. Díky poměrně nížinatému povrchu je oblíbeným cílem všech, kteří se rádi vydávají na objevné pěší a cyklistické túry.A tomu je také ostrov Kos přizpůsoben ...

15. Text link: Portál:Řecko/Zajímavosti – Wikipedie

Domain: cs.wikipedia.org

Link: https://cs.wikipedia.org/wiki/Port%C3%A1l:%C5%98ecko/Zaj%C3%ADmavosti

Description: Víte, že..... za nejstarší žijící olivovník, je považován olivovník ve vsi Ano Vouves na Krétě, a jeho stáří je odhadováno na 3000 let?...první ...

Load more (15)