technologijos.lt - Mokslo ir technologijų pasaulis :: www.technologijos.lt

Top keyword related from Google/Bing/Yahoo of technologijos.lt

Mokslo ir technologijų pasaulismokslo ir technologiju pasaulis

Load more


Top URL related to technologijos.lt

1. Text link: Mokslo ir technologijų pasaulis :: www.technologijos.lt

Domain: www.technologijos.lt

Link: http://www.technologijos.lt/

Description: Jau nieko nebestebina, kad Naujuosius pradedame su pažadais sportuoti daugiau, gyventi sveikiau, tobulėti labiau. Tačiau neretai, norėdami visko ir iškart, tarp galybės išsikeltų tikslų, galiausiai pasimetame, o dažno viduje tūnantis atidėliotojas atlaidžiai įpročių keitimą nukelia iki kitų metų.

2. Text link: Modernios technologijos Industrial equipment supply

Domain: modernios.tech

Link: http://modernios.tech/

Description: Modernios technologijos UAB (Vilnius, Lithuania) provides the highest quality industrial products and equipment, offers high-end advisory and consulting services for textile, paper, sawmill, and woodworking companies in Belarus, Ukraine, Baltic countries, Uzbekistan, Tajikistan and the Baltic States.

3. Text link: Mokslas :: www.technologijos.lt

Domain: www.technologijos.lt

Link: http://www.technologijos.lt/n/mokslas/

Description: Prieš 40 metų, 1979-ųjų gruodžio mėnesį, Tarptautinė raupų likvidavimo sertifikavimo komisija paskelbė apie šios ligos išnykimą. Šiandien skiepų dėka raupų pavadinimas mums jau skamba egzotiškai, tačiau prieš kelis šimtus metų jos buvo labai baiminamasi – raupai šienaudavo vaikų gyvybes ir tapo viena iš europiečių kolonistų į Naująjį pasaulį atvežtų negandų.

4. Text link: Technologijos Lt - YouTube

Domain: www.youtube.com

Link: https://www.youtube.com/user/Technologijos

Description: A video site dedicated for the www.technologijos.lt. This playlist contains videos about the basic biochemical processes of a DNA and their visualizations.

5. Text link: Technologija – Vikipedija

Domain: lt.wikipedia.org

Link: https://lt.wikipedia.org/wiki/Technologija

Description: Materialiąsias technologijas sudaro pirmapradės ir daugiapradės technologijos. Pirmapradės technologijos produktai – tai pirmieji žmonių sukurti daiktai – paprastieji įnagiai ir primityvūs papuošalai, kuriems pagaminti prireikė tik žmogaus proto ir fizinių pastangų, paprastų medžiagų ir ne daugiau kaip vieno kito įrankio.

6. Text link: #AtradimųAntradienis. Technologijos

Domain: www.youtube.com

Link: https://www.youtube.com/watch?v=TfHwX5KMnH4

Description: Technologijos atima vaikystę, o gal ją kaip tik praturtina? Šie klausimai kyla kiekvienam tėveliui – o atsakymų į juos ieškome šiame #AtradimųAntradienis video siužete.

7. Text link: Technologijos – Privatumas ir sąlygos – Google

Domain: policies.google.com

Link: https://policies.google.com/technologies?hl=lt

Description: Technologijos „Google“ visada siekiame kurti idėjas ir produktus, dažnai pralenkiančius esamas technologijas. Kadangi esame atsakingai veikianti įmonė, labai stengiamės užtikrinti bet kokių naudotojams teikiamų naujovių atitinkamo lygio privatumą ir saugumą.

8. Text link: Home - Kaunas University of Technology | KTU

Domain: en.ktu.edu

Link: https://en.ktu.edu/

Description: Kaunas University of Technology company code 111950581 VAT code LT119505811, address K. Donelaičio St. 73, 44249 Kaunas, Lithuania phones +370 (37) 300 000, 300 421, fax +370 (37) 324 144, email [email protected]

9. Text link: Mokslo ir technologijų pasaulis - Technologijos.lt - Home ...

Domain: en-gb.facebook.com

Link: https://en-gb.facebook.com/technologijos.lt

Description: Mokslo ir technologijų pasaulis - Technologijos.lt 3 mins · Milžiniškas, kvapą gniaužiantis šedevras, kuris jau kelis šimtmečius apstulbina visus jį pamačiusius.

10. Text link: Technologijos LT (@TechnologijosLT) | Twitter

Domain: twitter.com

Link: https://twitter.com/TechnologijosLT

Description: The latest Tweets from Technologijos LT (@TechnologijosLT). Neoficialus technologijos.lt twitter puslapis, generuojamas iš RSS su twitterfeed

Load more


iKeyword Traffic Ranks of technologijos.lt
Owner:
Popular link:
Title link:
RANK:
Country code:
Country name:
Rank on country:
Host:
IP:185.58.65.36
Ref link:Please click here to continue using Alexa: www.alexa.com/blocker?tag=apUgYivvvjvjjxvpj=0000000000000&ref=data.alexa.com/
Domains same extension :lt